Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha a nő az...

Miért baj az ha a nő az anyagiakat is figyelembe veszi a párválasztás során?

Figyelt kérdés
Mindig szeretem azokat a fiatal gazdag férfiakat akikkel együtt vagyok vagy együtt élek. Voltam szegény és nem szeretnék visszasullyedni oda,hogy ne tudjak megvenni magamnak apró dolgokat sem amire vágyom. El sem tudom képzelni hogy olyan férfival éljek akinek nincs meg az az egzisztenciaja ami nekem fontos. Miért baj ez? Miért lettem ilyen nagyravagyo hogy nem elegszem meg az átlagos élettel?
2014. dec. 27. 13:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
A csóró pasiknak baj szerintem.Amúgy nem vagyok gazdag nem azért írom,de na.Ja,és pasi se vagyok. :D
2014. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Hát várj... Mi az átlagos,és átlag feletti élet neked?Csak mert ez szubjektív szerintem.
2014. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan le lehet hurrogni, 24 éves vagyok, kiépítettem magamnak egy egzisztenciát, a lakás felét már kifizettem, van egy jó állásom, autóm, rendszeresen sportolok, és utazok. Néhány éven belül szeretnék családot, és persze addig is szeretném megtartani ezt az életszínvonalat, ha nyaralni megyünk, vagy mondjuk későbbiekben közösen veszünk bútort, autót, fontos, hogy ne okozzon gondot az anyagi külömbség, 80 ezer forintból nem lehet "építkezni", hát még családot tervezni...
2014. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Fiatal nő vagyok, két diplomás, jó állással, jó fizetéssel. Számomra is fontos, hogy a párom legalább hasonló anyagi helyzetben legyen, mint én, viszont szerintem nagyon is lényeges különbséget tenni aközött, hogy valaki csóró és a férfitól várja a megváltást, avagy valaki viszonylag jól él és elvárja, hogy a párja ne a mélybe húzza, hanem ketten is megmaradjanak a viszonylag jó anyagi körülmények között, ne okozzon problémát megtartani azt az életszínvonalat, amit én pl. magam által felépítettem és megszoktam.

Az olyan nőktől a belem fordul ki, akiknek a munka büdös, de elvárják, hogy a pasi jól keressen és bizony legyen vele szemben igen bőkezű. Egy pár anyagi helyzete két emberen múlik szerintem. Ha te nem teszel le semmit az asztalra, akkor igen... gáz, hogy részedről elvárás a vaskos pénztárca!

2014. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Átlag feletti élet hogy nem kell meggondolnom a kapcsolatban mit veszek van egy házam,kocsim szépségápolás terén is mindent megengedhetek magamnak, olyan hhelyekre eljutok ahová nem is gondoltam.
2014. dec. 27. 13:32
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ez csak akkor visszataszító, ha érzelemmentesen, csak a pénz matt választja valaki a pasit...
2014. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Hogy ilyen nagyravágyó lettél, az teljesen természetes. A jóhoz hamar hozzászokik az ember, és leszokni nem akar róla. És miért kellene átlagosan élned? Valószínűleg elég szemrevaló vagy, örülj neki, és fogadd el a helyzeted. Ha kételkedsz abban, hogy ez nem a helyes út, akkor próbálj valamibe kezdeni, amiben sikeres lehetsz. Nem könnyű dolog. Nemcsak a kivitelezés, hanem már maga a választás is. Miben vagy tehetséges? Azon kívűl, hogy jól szituált férfiak fejét elcsavarod? Sokan vannak (férfiak is, nők is), akik kisebb fizetéssel is elégedettek. Nem vagyunk egyformák. Azok a férfiak, akik az átlagosnál többet keresnek, nagyon szexivé teszi őket, mert ezek a férfiak sikeresek. A pénz biztonságot ad. Ha valaki egy pénzes férfit szeret, mi a természetellenes vagy helytelen benne? Ha nem elégedsz meg azzal, hogy eltart egy férfi, akkor tegyél ellene! Mindenki tehetséges valamiben. Így te is. Mutas meg a világnak! Nem örökké fiatal az ember, főleg egy nő nem.
2014. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Elvégeztem az egyetemet dolgozgatok is csak nem folyamatosan. Én mindig szerelmes vagyok azokba a férfiakba akikkel együtt vagyok de azért a pénz is fontos.
2014. dec. 27. 13:45
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
És te mit teszel meg azért, hogy ne legyél szegény azon kívül, hogy gazdag pasikkal jössz össze?
2014. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

"dolgozgatok is csak nem folyamatosan." "de azért a pénz is fontos."


A végére csak kibújt a szög a zsákból!

2014. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!