Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednetek a lanyotoknak?

Ti megengednetek a lanyotoknak?

Figyelt kérdés

Ti megengednetek a most 12 eves lanyotoknak

hogy 15 eves fiuval jarjon?


2014. dec. 27. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Jajj ezek a kérdések... Most mindjárt leírják neked ide nyolcvanötmillióháromszáznegyvenkétszer, hogy "úr isten dehogy, azonnal el kell tiltani tőle".

Tiltsad, ha neked ez megnyugtatja a lelked, de attól még simán fognak járni, ha nagyon akarnak.

2014. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Persze, ezen az oldalon együtt is aludhatnak.
2014. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Valahogy biztos eljutott idáig.

Amúgy én nem tudom elfogadni ezt a fiatalkori járást. Inkább vicc kategória. És még az a vicc ebben, hogy már nemi életet is élnek ennyi idősen. Következő generáció már 8 évesen járnak majd?

Tiltani semmiképp nem érdemes, mert akkor bízni sem fog benned, ami azt jelenti, hogy hajmeresztőbb dolgokat is megcsinál majd titokban, legfeljebb hazudozni is megtanul.

2014. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
84%
Miért ne? Úgy is szakítani fognak előbb vagy utóbb.... Amúgy is ha nemet mondasz akkor csak azért is találkozgatni fognak. Hisz gondolj bele 12 évesen neked a magánéletedben anyuci véleménye volt a döntő? Nem mi? Szerintem hagyd rá.
2014. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Es ha nem szakitanak? Esetleg ujra osszejonnek?
2014. dec. 28. 01:16
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

nem orulnek neki. elobb jarja ki az altalanost.

nekem 16evesen volt elsore baratom. még azt is kicsit korainak ereztem. az is volt, mert az elso kapcsolat meghatarozo... ha a csajt beleviszi, hogy lefekudjenek. Egy szerelmes lanyt konnyu meggyozni.

jarjon korabelivel ha nagyon akar.

meg legalabb legyen 14 az elso szexnel.

de inkabb tobb, aki 14evesen elkezdi, 18eves korara mar lesz jo par partnere.

mert aki egyszer elkezdi, annak utana van ra igenye normális esetben.

2014. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

ugyanez igaz a kapcsolatokra. ha megtapasztalja milyen egy masik ember kozelsege, kezfogasa, torodese.. nehez lesz utana egyedul

es nem akarnam, hogy legyen vagy 10pasija par ev alatt.

2014. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

12 évesen? persze...tedd ki a fészbúkra is, hogy kapcsolatban. Láttam már ilyet is 12 éves gyerektől.

Viccet félretéve:Nem

Barátkozhatnak, átjöhet a fiú is hogy akár együtt gépezzenek, beszélgessenek, de ennél többet nem. Járni ebben a korban korai nagyon.

2014. dec. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
12 évesen nem, majd 14 után leghamarabb.
2014. dec. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Na megjöttek a lepontozó tini libák:)) hajrá:)
2014. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!