Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha besikerül egy negyedik...

Ha besikerül egy negyedik gyerek akkor mindenképpen szülök egy ötödiket is. Túlzás?

Figyelt kérdés
Már gyerekkoromban elterveztem, hogy három vagy öt gyerekem lesz. Szeretem az összatartó, nagy családot. 25 éves vagyok. Hogyan tudnám ezt "kivitelezni"?
2014. dec. 29. 20:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Az összetartás nem a család nagyságától függ. Hogy tudnád kivitelezni? Nem rajtad múlik. Majd az élet eldönti. Nem mindenkinek jön össze az, amit gyerekkorában tervezett. Hacsak nem egy családcentrikus milliomoshoz mész hozzá, 5 gyereket nehéz lesz felnevelni. Sőt, talán már az első után átértékeled a vágyaidat.. De ettől még lehet szép, összetartó családod. Az kizárólag rajtad, a majdani férjeden és a neveléseteken múlik.
2014. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Azt szeretnéd tudni, hogy mit kell csinálni ahhoz, hogy terhes legyél? Vagy mi a kérdés? Mi köze van a számmisztikának a családalapításhoz?
2014. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Vannak akik szeretnek szülni, másoknak meg más okoz örömet.
2014. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Miért lenne tulzás? Sikerüljön az 5!!!!!!!!
2014. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
25 évesen már a negyedik gyerek? Őszintén gratulálok, de elég fiatalon lehettél akkor először anya. :)
2014. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Ezt úgy tudod "kivitelezni", hogy lesz egy jó férjed, lesz egy jó nagy házatok, meg pénzből sem árt egy kevés.

Ha ezek nincsenek meg, akkor ne sikerüljön be, jó? (Akkor maradj kiscsaládos.)

2014. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Én meg azt terveztem, hogy királylány leszek és palotában fogok lakni...

Na most komolyan, nem értem, mi is a kérdés?

2014. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Mi itt a kérdés???
2014. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Túlzás, hogy mindent meg kell kérdezni.
2014. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként az mit jelent, hogy besikerül a gyerek? Felnőtt emberek vagy védekeznek, vagy nem... Azt meg, hogy hány gyereked lesz, talán az apukával kéne megbeszélni! Az én kislányom most épp 20 gyereket akar... Remélem 25 éves korára ő kinövi.
2014. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!