Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok fiú, és szeretn...

13 éves vagyok fiú, és szeretnék fülbevalót magamnak, de félek elmondani anyunak, hogy tegyem?

Figyelt kérdés

1. Oszt társamnak is van, a nővérével csináltatta és semmi gond nem lett belőle


2. Azt nem értem, hogy ha már a lányoknak is csináltatnak általában 1-2 éves vagy annál fiatalabb életkorban, akkor egy 13 éves fiúnak mért ne lehetne?



2015. jan. 4. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

-Anya, mutatni akarok valamit!

(megmutatod a neten azt amelyiket szerettnéd)

-Szóval akkor lehet?

-(várod a választ)

2015. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

"Azt nem értem, hogy ha már a lányok is hordanak szoknyát, általában 1-2 éves vagy annál fiatalabb életkorban, akkor egy 13 éves fiúnak miért ne lehetne?"


Ha az anyád lennék akkor erre a kifogásra én ezt mondanám neked.

2015. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Mert buz*s. Gáz.

Fujj...

Szerintem ne csináld, nagyképű buz*rnyáknak néznélek...

(A melegekkel nincs bajom csak az olyanokkal akik nyávogva beszélnek és ékszereik vannak)

2015. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiúnak nem illik, ezért nem csináltatnak alapból. Tudom, "csak divatból" kell" mert "másnak is van".

Az ilyen "másnak is van" érvek kevesek lesznek... Később pedig meg fogod bánni. Anno amikor serdülő voltam én is másokat majmoltam és nem számított bárki bármit is mondott, megbántam már ezerszer.

2015. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is fura egy fiúnak fülbevaló, legkevésbé sem menő kategória. Ennek ellenére úgy gondolom, a tested felett te rendelkezel, akár hibázol, akár nem. Nyíltan mondd meg anyukádnak, hogy szeretnél fülbevalót és kész. Légy őszinte és egyenes! Ha most nem, talán 1-2 éven belül megengedi, de az is lehet, hogy mázlid lesz.
2015. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Aa szerintem nagyonjó:3

Bátyámnak is van,meg barátomnak is:D Mindkettőnek nagyon jól áll,és a barátomnak is 13 éves kora óta van:)

Szerintem ez nem nagy dolog..Megcsináltatjátok,ha meg nem tetszik vagynem lesz jó akkor hagyod összeforrni..Ennyi:) Anyukádnak pedig csak simán mondd el őszintén,hogy neked tetszik,és szeretnél. 16/L

2015. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. menj el szalonba, nincs egy ökör ára, de ott kisebb az esélye, hogy fertőzést kapsz stb

2. szerintem nem olyan gáz, hiszen idővel beforr a lyuk, ha megbánod

személy szerint nekem nem tetszik, de ha ez a szíved vágya, beszégetés közben mondd el anyukádnak, hogy régebb óta gondolkozol rajta, megengedné -e

2015. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat

Nem divatból kell meg h másnak is van, hanem mert tetszik. Ha más leszólna, én leszarnám

Nekem tetszik és nem a divat miatt kellene, nem bánnám meg

Igazából a csajozás nekem úgy nem megy, hogy pff

És mivel a csajok ezt nem szeretik, és mivel úgy sem sikerülne, letojnám azt is

2015. jan. 4. 13:56
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
13 vagy! Milyen csajozás, meg fülbevaló, meg leszarom mások véleményét??? Kicsit vegyél vissza, messze még a tinikor vége, és így túlbillensz a normális kategórián!
2015. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok vitázni, de mi már a szexuális baromságoknál tartunk. Nem érdekelne h mit mondanának, hisz úgymond úgy sem vagyok az osztály tagja, mert sokat cseszegetnek.

Volt már "sok" csajom, de akkor se megy így hát nem is lesz..

2015. jan. 4. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!