Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsen családom, a szüleim...

Nincsen családom, a szüleim nem szerettek. Hogyan pótolhatom a hiányzó szeretetet?

Figyelt kérdés

Apám jól keresett, apjaként nevelte fel anyám zabigyerekét.

Az egész rokonság apám pénzére hajazott, engem igyekeztek háttérbe szorítani, majd félreállÍtani. Így aztán apámmal sincsen kapcsolatom.

A család tagjait ennyiből nem sajnálom.


Anyám sohasem szeretett. Az ősbizalom bennem legfeljebb ős sírás.


Nincsen kapcsolatom, mert nem szeretettel közelítenek felém a férfiak.

Van egy gyerekem, még ő jelenti a legtöbb szeretetet, de néha már az sem elég, és nem vádolom, hogy éli az életét.


De valaha lesz normális emberi és partnerkapcsolatom?


Fáj a szeretet hiánya, nap mint nap. Nem tudok meglenni emberek közt, pl egy munkahelyen.


Lennének udvarlók, de nem találom a szeretetet bennük.


2015. jan. 4. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Nyiss felém
2015. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanuld meg szeretni önmagad és tanulj meg bízni másokban. Amíg ez nem történik meg, alkalmatlan vagy a szeretet befogadására.
2015. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyiket akarod pótolni? A szülői szeretetet, vagy inkább társra vágysz?
2015. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

társra vágyom. a múlt nem érdekel azon túl, hogy akadályozza a boldogulásomat a jelenben.

a kérdést olvasva felötlött bennem, hogy: keresztények. elmehetnék egy keresztény egyházba. de már annyi helyen voltam. engem bántottak még a legmeghittebb helyen is. ahol a tántorgó büdös részeget szeretettel fogadták, engem, a tehetséges, helyes nőt bántottak és rugdostak.


magyarul ott van valami, valami érződik. vagy egy feneketlen hiány, vagy valami eldurvulás.


tudod mi? hogy nem is tudom, mi az a szeretet. egy fiú szeretett egyszer. csak ennyit tudok. ha én szeretek valakit, taszítónak szokták találni.

2015. jan. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!