Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy "elvárás"napi 1...

Nagyon nagy "elvárás"napi 1 szex este a feleségemtől, úgy hogy nincs gyerekünk és házimunka sincs sok?

Figyelt kérdés
Napi órát dolgozunk,gyerekünk még nincs,hitel mentes lakásunk autónk van,viszonyleg stressz mentes az életünk.Én igényelném a napi 1 szexet,természetesen nem kötelező jelleggel,én egyszerűen napi 9-10 óra munka után is kívánom a feleségem.Általában este fél 6 körül érünk haza,itthon nem sok házimunka van,max mosogatás,az ebédet a feleségem hozza a cégtől,szóval arra sincs gond.Én nem kötelező jelleggel,de tényleg mindne nap kivábom a feleségem,nem a szexet,hanem a feleségem.Mindig finoman közeledek felé,probálok normálisan közeledni és változatosan,mindig probálom feldobni a dolgot.Én úgy gondolom hogy napi 1 szex az nem a szexmánia határa,hanem egy egészséges szexuális élet.Ő szerinte nem kell minden nap szexelni,pedig szereti a szexet.Én úgy vagyok vele,h ledolgoztuk a napot,akkor igen is mindenki megérdemli a szexet,a hállószoba az a hely,ahol az ember egy kis időre el engedheti a problémákat és kicsit megszűnhet a külvilág.
2015. jan. 6. 07:00
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
* Napi 8 órát
2015. jan. 6. 07:00
 2/32 anonim ***** válasza:
62%

Nem... De a feleségednek igen...



Én is szertem a szexet, es neha jöhet is minden nap, de egyébkent nem.. Nagyon sokszor jobban érzem magam csak ha egymashozbújunk.


Elvileg nekem sem kellene strsszesnek lennie a munkamnak, mégis űgy elem, meg, pedig szertem csinálni, épp eszert tartom fontosnak, hogy jől csinaljam.


Tehatte kivülről nem láthatod a stresszt minden esetben.

Egyébkent én pont stresszlevezetőnek is szeretek szexelni.


Nah de ez én vagyok.


Nem sok embernek van igénye minden nap..

Ha erölteted, es meg ha fpiniman is közeledsz egy idő utan nem örömnek, hanem nyűgnek fogja megítélni. Visszautasítani nem akar..stb

Van egyáltalan lehetősége, hogy ő kezdemenyezzen?

Nincs azzal baj, hogy mindig kívánod őt, sőt az szuper..

De talaljatok köztes megoldást.. Te is engedj az igenyeidből, és ő is.

2015. jan. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%

2-es vagyok


Egyébként ő mit mondd, vagy miért tetted fel a kérdést?

Felteteleztem azért, mer neki nem jő így, aztán rájöttem, hogy lehet csak általánosan értetted... Ha így van, akkro azt kell megtudni, hogy a feleségednek is jó e így..


Ha igen, akkor nem elvárás, hanem így termeszetes, akár napi 2 is lehet ha nektek úgy jó

2015. jan. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

ma 07:09


Köszönöm a válaszod.Igen van lehetősége kezdeményezni,van hogy napokig nem közeledek feléje,tehát ne azt képzled el,hogy vadállat módjára közeledek feléje.Próbálok higgat maradni,gyengéden és romantikusan közeledni.

Van hogy 4-5 napig nem közeledtem feléje,akkor sem mindig közeledik ő.Többnyire én vagyok a kezdeményező,ami nekem nem baj,mert szeretek kezdeményezni,viszont ha visszautasít az nem mindig esik jól.Ő is szokott amúgy kezdeményezni,de inkább az a jellemző hogy én.Engem pl felizgat az is ha kicsit kéreti magát,de nála már az elején érzem hogy ha nincs kedve és bármit csinálhatok,akkor sem fogja "megadni" magát.

2015. jan. 6. 07:16
 5/32 A kérdező kommentje:

ma 07:11


Azért tettem fel,mert néha úgy érzem nem kíván eléggé ahhoz hogy ő kezdeményezzen.Mint írtam szokott kezdeményezni,nem arról van szó.Nálam a szex tényleg nem arról szól hogy napi rutin,és én tényleg nem a szxet kívánom hanem a vele levő együttlétet.Amikor napokig hanyagoljuk a szexet,néha úgy érzem unalmas vagyok neki vagy nem kiván eléggé.

2015. jan. 6. 07:20
 6/32 anonim ***** válasza:
35%
szexmániás vagy!
2015. jan. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

ma 07:33


Te meg egy hülye!Szerintem halvány lila fingod sincs arról,mi az a szexmánia.:)

2015. jan. 6. 07:37
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Hát pont azért vagy unalmas mert minden nap akarod.
2015. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
17%

-ez a nő a te sexedért ,már nincs oda,igazából az a baj,hogy te szereted őtet,de ő nem nagyon szeret téged,

-és ez csak rosszabb lesz,jobb nem,

2015. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

A nők egész másképp működnek, mint a férfiak. Attól mert nem szexel veled minden nap a feleséged, ne hidd azt, h nem szeret, nem kíván stb. Vannak emberek, akiknek a napi 2 is kevés, és vannak, akiknek a heti 2 is sok. Te nem tudhatod, h neki mennyire stresszes a munkája, mégha kívülről úgy is ítéled meg, h nem az. Egy nőnek elég egy olyan másik nő a munkahelyén, aki megkeseríti a mindennapokat. És lehet a világ legjobb munkája... (tapasztalat). Nekünk a férjemmel volt olyan stresszes időszakunk, h hónapokig nem szexeltünk (a hajléktalanság veszélye állt fenn... egyikőnknek se volt munkája), mégis minden este összebújtunk, átölelve egymást, aludtunk el. 10 éve vagyunk együtt, azóta van egy gyönyörű kislànyunk.

Próbálj meg kicsit megértőbb lenni, mert úgy látszik, neki kisebb az étvágya. Csináljatok csak összebújós, simis estéket! De tényleg azt!!!!! Be ne próbálkozz, mert azzal a bizalmát játszod el.

Amúgy ez korábban nem jött ki? Vagy azt hitted, ha elveszed feleségül többet fog veled szexelni?

2015. jan. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!