Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13/l már nem bírom tovább a...

13/l már nem bírom tovább a családommal mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már vagy 9 éves korom óta ez van... ez idő alatt sikerült megutálnom a családomat....

anyám mindig kiabál megpofoz agresszív egyszer sem lehet vele nyugodtam beszélni a vitatkozások vége is mindig a pofon lesz még akkor is ha nekem van iazam, sok ilyen dogot tudnék mondani de most egy példát mondok: ott ültem az asztalnál ő meg szedte le a tányérokat az ehyik leesett és eltört, persze én voltam a hibás ez miatt is ha nem mentem volna el lehet meg is pofozott volna.....

apåm sokszor ideges szintén agresszív (annyi különbségel, hogy ő nem mindig ver meg) mindenért kiakad, kritizál egy jó szava sincs az emberhez

tesóm 17 éves létére nagyon gyerekes idegesítő emellett sokszor le k*rváz ai miatt felkapom a vízet és vissza szólok neki amiért ő jön és megver (rugdos, rám tapos, megpofoz) mintha ő bármit megtehetne......



2015. jan. 6. 17:52
 1/3 A kérdező kommentje:
2015. jan. 6. 17:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg szólj a gyámügynek, ez így nem élet. És ha elítélik őket akkor nem csak hogy az életed jobb lesz hanem még elégtételt is fogsz érezni.
2015. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszélj még egyszer a nagyszüleiddel.

Ha ők sem segítenek, akkor kérj segítséget a gyámügyesektől.

2015. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!