Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem mos sokat a...

Csak szerintem mos sokat a feleségem?

Figyelt kérdés

A mosógép mindennap! megy, legalább kétszer van elindítva.

A vízszámlánk családi házban 4 főre 15 ezer forint, nem elírás!

A villanyszámla közel 10 ezer forint, nagy fogyasztású gépünk nincs.


Az hozzá tartozik, hogy ha levetek például egy pulóvert, az azonnal megy a gépbe, mert az már koszos, akkor is ha csak a boltba ugrottam le benne!



2015. jan. 7. 14:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Tudod van amelyik ötször törli le naponta a port a könyvespolcról, van amelyik kimossa a tiszta ruhát is. Aztán panaszkodnak, hogy ők már nem bírják ezt a hajtást:-)))
2015. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
ÉS van, aki akkor sem mosná ki a pulóvert, ha a sarokban megáll a nadrágon... nemtől függetlenül. Mindenkinek máshol van a határ. Neki itt. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2015. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát kicsit kényszeresnek tűnik, az biztos.
2015. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

A mosások száma soknak tűnik, de ha két kisgyerek van, akkor sok a szennyes. Bár napi két töltet, az így is soknak tűnik.


Ezzel szemben a villany számlátok nem is sok.


Nem tudom mekkora lakásban éltek...hűtő nyilván van, az fogyaszt sokat, a mosógép kevésbé.


Én csak hétvégén mosok 3 töltetet meg ugye a hűtő, és a világítás, így 7000 a villany. Szóval a 10 000 szerintem nem sok.


A víz kicsit sok, de ha 4-en fürödtök minden nap, nyilván sokat is kell mosogatni, meg a mosások is... akkor ahhoz képest az sem olyan vészes.


Nyilván azt a pulóvert nem kell kimosni, de ezt Nektek kell megbeszélni.

2015. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk is minden nap megy a mosógép...van hogy kétszer. 3 főre és nem vagyok tisztaságmániás, felveszem többször a pulcsit, a nadrágot, a férjem is.

Mondok valamit: a kötöttet nem moshatja együtt a többivel, más program kell, azaz újra el kell indítani a gépet. Csak egy példa.

2015. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
3-an vagyunk és nálunk is minden nap megy a mosógép. Szintén nem vagyok kényszeres, de azért igényesek vagyunk annyira, hogy nem járunk 3-4x ugyanabban az izzadt pólóban. A kisgyermekünk apró ruháit pedig nem mosom egybe a férjem melós nadrágjával, értelemszerűen.
2015. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Az én férjem szerint én is sokat mosok. 3-an vagyunk, hétvégére tartogatom a mosást, de akkor 4-5 adag lemegy egymás után.
2015. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
én egy személyre mosok 4 töltetet havonta.
2015. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Hat nalunk is megy minden nap szinte. 2 gyerek van. De a mosogep viztakarekos. Annyi vizet vesz amennyi szukseges. De a gyerekekre nem adom ra 2x ugyanazt. Torulkozot minden nap cserelunk. Ezenfelul ha agynemu csere van...Stb
2015. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hú, köszi Kérdező, hogy feltetted a kérdést, majdnem elfelejtettem, hogy ma mosni akartam:D


2 gyerek mellett nem lenne sok a napi szintű mosás, bár nem is feltétlenül indokolt, kérdés, hogy hány évesek, mert ha pl. textilpelenkát használtok, akkor az azért megdobja a mennyiséget. Az viszont tényleg sok, ha valaki rögtön, fegy fél óráig használatba vett pulcsit azonnal ki akar mosni.


Az én férjem sem szereti, ha sokszor jár a mosógép, régen én is hajlamos voltam többet mosni, de meg lehet ezt szépen beszélni. Szólt ő is, hogy zavarja, így én most csak akkor indítom be a mosógépet, ha tele tudom pakolni, illetve a fehér ruhákat 2 hétig gyűjtjük, mert abból kevesebb van. De ha megtelik a szennyestartó, akkor kénytelen vagyok mosni. Kössetek egy ésszerű kompromisszumot, vagy legalább a te cuccaidat ne tegye be mosni fölöslegesen, ha ő a sajátjait nem szereti többször felvenni.

2015. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!