Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon sokat...

Mit csináljak ha nagyon sokat várnak el tőllem a szüleim pedig nem vagyok rá képes? Egy nagyon nehéz iskolába járok és minden nap rendesen tanulok de má sok és ha kapok havonta ety 3-ast akkor máris elkezdik mondani hogy mért nem tanultam.

Figyelt kérdés
Nagyon sokat tanulok de én sem vagyok matekzseni vagy más.

2015. jan. 7. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem is lehet mindenki zseni, nincs ezzel baj. De magyar nyelvtanból azért járjál korrepetálásra még.
2015. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Első!


Csak mert félre nyomott pár betűt?Menj már aludni....

2015. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Pl. elvárják, hogy megtanulj helyesen írni?

Az pedig tényleg nem ártana, tudod...

2015. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Nyelvzseni sem vagy :)


Valószínűleg nem jó módszerrel tanulsz, és nem is érdekel.

2015. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A tanulassal töltött idö nem egyenlö a hatekonysaggal.


Ne sajnald magad es hogy szüleid kepesnek latnak arra, hogy jol teljesitesz. Az, hogy havonta hazahozol egy 3-ast igenis azt mutatja, hogy legalabb neha kihivast jelenthet egy-egy temakör!


Közepsuliig, pedig eleg kemeny gimibe jartam, röhögve meglett minden. Szüleim sosem gyakoroltak ram nyomast es mindig azt mondtak, hogy amit akarok, arra kepes is vagyok.


Ez eddig nagyszerü is volt, de sosem tanultam meg igazan tanulni. Ami erdekelt, az megmaradt es 5-ös voltam belöle, ami nem, azt meg valahogy kipuskaztam vagy megelegeltem a közepessel. Egyetemen meg azzal szembesültem, hogy amit eddig csinaltam, egy szemeszterre sem elegendö! Nagyon kemeny volt erettsegizett fiatal felnöttkent megtanulni a tanulast, memorizalast.


Amint szüleid meglatjak, hogy megerted, hogy magadert csinalod es nem ertük, mar nem fognak a nyakadban logni. Ha megis, mond el nekik, hogy nagyra ertekeled törödesüket, de ez a sok tanulas mellett csak plusz terhet jelent neked, nem pedig biztatast. Egy 3-astol, de meg egy elegtelentöl sem döl össze a vilag!

2015. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak olyan szülők akiknek csak az ötös a jó jegy (általában azok, akik saját maguk nem tanultak tovább).

Egy hármas nem a világ vége, sőt a bizonyítványban sem az. Pl. ha nem műszaki pályára mész kit érdekel hányast kaptál fizikából, nem fogod sose használni. Egyébként a középiskolában nem kell igazán jónak lenned semmilyen tantárgyból, hogy 4-5-öst kapj.

2015. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!