Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai családokban tényleg...

A mai családokban tényleg divatjamúlt dolog, hogy a férfi legyen férfi a nő legyen nő?

Figyelt kérdés
Vagy csak itt akarják ezt velünk néhányan bizonyos okból elhitetni?

2015. jan. 8. 13:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem. A férfi legyen férfi, a nő legyen nő. De ez nem azt jelenti, hogy a nő a férfi tulajdona. Nem azt jelenti, hogy a nő végezzen minden házimunkát a munkaideje után. Nem azt jelenti, hogy csak a nő dolga a gyereknevelés.
2015. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
És szerinted mitől férfi a férfi, és mitől nő a nő? CSak mert akkor tegyél légy szíves különbséget, hogy el tudjam dönteni, nálunk mi a helyzet...
2015. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
mit jelent ez a te ertelmezesed szerint?
2015. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a mai családokban is férfi a férfi és nő a nő. Nem hiszek abban, hogy én jobban nő lennék, ha nem dolgoznék, csak a körmöm reszelgetném egész nap otthon. (Mert egy 50 négyzetméteres lakáson gyerek nélkül nemigen tudok mit csiszatolni egész nap.)

Nem hiszek abban, hogy jobban nő lennék, ha nem lennének saját céljaim.

Nem hiszek abban, hogy jobban nő lennék, ha nem lenne saját véleményem.

2015. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Elég baj, ha valakinek nem világos a kérdésem!
2015. jan. 8. 13:21
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is lehet a mai világban férfi a férfi, és nő a nő! De ez tényleg nem azt jelenti, hogy a nő csinál minden házimunkát és ő neveli egyedül a gyereket, a férfi meg csak "pihen" a munka után egész estig.
2015. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem írtad le túl pontosan, mire gondolsz, csak találgatunk...
2015. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

De konkrétan mit értesz ez alatt?

Ezt?

Nő: Főz, mos, takarít, mosolyogva, tiszta lakással várja haza a férjét, a gyerekeket elcsendesíti, este pedig fürgén az ura alá fekszik.

Férfi: 8 óra munka után hazaesik fáradtan, befalja a vacsit, tesped a tv előtt stb...

2015. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
9%
8-as te mirol beszelsz? a ferfi nem csinal semmit?? Akkor anyuka ejen egyedul.
2015. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

Én a magyar falusi családoknál ezt tapasztaltam, láttam. Anyuka meggebed, apuka sört kortyolgat a tv előtt.

Hidd el elég sok ilyen van.

2015. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!