Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több olyan feleséggel, feleség...

Több olyan feleséggel, feleség kérdésével találkoztam, akinek a férjétől nem lehet gyereke. De mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Többen közülük abban látják a megoldást, hogy amíg teherbe nem esnek, addig más férfi "szolgáltatását" veszik igénybe. Mit szólnának ők, ha a férjük előállna olyan ötlettel, hogy mivel a kolléganőjének nem lehet gyereke a férjétől, ezét ő amíg a kolléganő teherbe nem esik, megfelelő "kezelésben" részesíti?

2015. jan. 10. 08:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Szép gesztus :)
2015. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, bármi, ami MINDKÉT félnek megfelel.
2015. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Már az előző kérdésben is megírták, hogy van erre orvosi lehetőség. Ezek után ha még kufircolni akarnak, az nem a gyerekről szól.
2015. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Hát ez így nekem elég meredek.

Nőként mondom, hogy ez esetben a beültetésbe belemennék, de hogy egy idegen pasival kelljen hozzá lefeküdnöm, az már nem tetszik. Ez persze a meddő nő oldaláról nézve.

De ha az én párom közölné ezt, hogy természetes módon "segítene", akkor már szedhetné is a cuccát.


27/N

2015. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki megírta nekem az ismerősei történetét. Nagyon szomorú és tanulságos esetek ezek. Talán hasznos lenne, ha itt az oldalon is megosztanád őket a többiekkel.
2015. jan. 10. 08:47
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Tök mindegy,hogy mi az oka,nem csaljuk meg a párunkat. Ez kb. olyan lenne a pasinak,hogy ő alkalmatlan,de Pisti a szomszédból jó lesz. Főleg,hogy a mai világban ezt már meg tudják oldani a dokik. És még mindig örökbe lehet fogadni.
2015. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ostoba ötlet, de semmi közöm hozzá. Ebb egy házasság, egy kapcsolat tönkre mehet.


Persze gondolom a másik ffi akinek a "szolgaltatásait" igénybe veszik nincs kapcsolatban..de a másik kerdésnél már kifejtettem,mhogy könnyebb előtte erről besélni, hgy persze beleegyezik, scak legyen gyerek, utána viszont sok buktatója van..


Szerintem a megoldás a meddőségi program, spermadonor, ha a jővel minden rendben, akkor inszeminációval ejtik teherbe, ha a férfinek egyáltalan nem lehet.

2015. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kezeléssel lett babánk, emiatt egy átlagemberhez képest jóval több olyan párt ismerek, akik meddőségi problémákkal küzdenek, mégsem találkoztam egyetlen ilyen esettel sem. Kivétel nélkül az összes olyan nő ismerősöm, akiknél a férfi betegsége miatt nem sikerült természetes úton a terhesség, vállalta a lombik programot, vagy ha az sem hozott eredményt, akkor akár a gyermektelenséget is.

Attól, hogy olvasunk egy-egy ilyen sztorit, vagy ismer valaki egy ilyen nőt, még nem kell általánosítani. Szerintem ez nagyon ritka, kirívó eset.

2015. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Ez olyan dolog, ha van kis eszük és nem akarnak dokihoz menni, akkor sem kell szexelni! A donor/haver kiveri a cuccost egy pohárba, fog egy fecskendőt, felszippantja vele és (Tű nélkül) a nő fogja, fedugja a hüvelyébe és benyomja. Ennyi. Ebbe, ha a párom belemenne én se tiltakoznék.
2015. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom nincs kedvük végigszenvedni azt a hercehurcát,ami egy lombik programmal jár,és az is elképzelhető hogy nincs is rá fedezetük.
2015. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!