Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyszerűen a...

Mit tegyek? Egyszerűen a sógornőmet nem bírom. De bátyámat meg nem akarom megsérteni. életükbe avatkozni isten ments nem áll szándékomba de egyszerűen nem bírok vele egy fedél alatt lenni amikor családi össszejövetelek vannak.

Figyelt kérdés
Egyszerűen a jelenléte zavar ahogy beszél, finyáskodik.. Hogy kerüljem el ezt, legyek vele türelmes?
2010. febr. 6. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

1:nem neked kell alkalmazkodnod a sogornödhöz hanem forditva...neki kell hozzátok

2:ami a sziveden legyen a szádon.

2010. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kis időt kibírod vele, nekem is van ilyen ismerősöm, eleinte utáltam a nyafogásáért, aztán rájöttem ilyen a természete, de nem rossz ember.
2010. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem a sógornőm mondja, hogy én finnyáskodom, meg még az égen a csillagba is beleköt. r0hadt idegesítő.
2010. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tolerancia is van a világon.Alkalmazkodni kell egymáshoz,különösen,ha nem hosszú időről van szó.Felesleges családon belül viszályt és haragot szítani,nem kell szeretbi a sógornődet,de el kell viselni.
2010. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a sógoromat nem bírom, bár a történet bonyolult, a húgommal sem volt egyszerű. Elviselem, mert muszáj, nem fognak a kedvemért elválni, kerülöm, amennyire lehet.
2010. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem kedvelem a sógornőmet,se az anyósomat egyformák!Olyanok mind az ikrek belül kívül.

Engem is rohadtul idegesítenek Ők a szó szólok,és minden családtagnak vigyázzba kell állni előttük,és mindenhez van valami beszólásuk,engem előszeretettel imádnak sértegetni.Utálom mikor puszilgassa a gyerekem mert csak muszájból teszi!Néha úgy érzem megszököm elég volt!!Annyira rázza magát hogy bele kerültem a családba Ő meg bele született látszik rajtuk mennyire magabiztosok!!Utálom Őket,és legszívesebben egyéltre elfelejteném Őket!!

2010. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Akkor most nézz magadba.

Mert mondhatnánk,örülj,hogy elviselnek a családi összejöveteleken,mit finnyáskodsz,hogy ez nem tetszik,meg az nem tetszik.

Egyébként maradj otthon.Csak 10 év múlva meg ne siránkozz,hogy mennyi mindenből kimaradtál....

2010. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
11:24-es kikérdezett téged?Nem kioktatást várt a kérdező!Olvasd már el,az meg legyen az Ő baja,hogy miből marad ki!Ilyen emberel mind az Ő sógornője nem sokat veszit,inkább 1000000000Xannyit nyer!!
2010. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok túl jóba az enyémmel. Teljesen mások vagyunk. Abszolút nem értek egyet az életmódjával, felfogásával. Egyébként meg más gond nem lenne vele, mert tud normális is lenni. Az a baj, hogy én rohadtul realista vagyok, ő meg 30 évesen is a fellegekben él. És ezt a nézetet mindenkire rá akarja erőltetni, és néha már olyanokig elmegy, hogy húha.

A lényeg, rájöttem, nem kell barátnőnek lennünk. Ő a párom testvére, és kész. Családi összejöveteleken azért próbálok vele dumálni, de ennyi. Nem kérek tőle tanácsot, segítséget, nem megyünk el kávézni stb. Havi egyszer meg kibírom azt a pár napot.

Azért nem jó nagyon túlfújni a dolgot, mert a tesódat bántod vele. Erre én is rájöttem. Ha valami rosszat mondtam a sógornőmról, még ha igazam is volt, rettentően fájt a férjemnek. Mert akármilyen bolond is, csak a testvére. Szóval csak szépen finoman.

2010. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!