Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig laktatok együtt egy...

Meddig laktatok együtt egy gyerekszobában ellenkező nemű testvéreitekkel?

Figyelt kérdés
Mikor kezdett zavaróvá válni?

2015. jan. 11. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
22 éves voltam, amikor elköltöztem otthonról, addig egy szobában laktam a két évvel fiatalabb öcsémmel. Soha nem volt zavaró. A magánszféra kicsit hiányzott - annyira azért nem, hogy emiatt depresszióba zuhanyjak -, de az, hogy fiúval lakom együtt, nem volt téma.
2015. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
6-7 éves koromban elegem lett hogy a két bátyámmal vagyok egy szobában. :P
2015. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Egy év van fiam és lányom között. Hatalmas volt a közös szobájuk, így 6-7 éves koruktól kérdeztük őket, szeretnének-e külön menni (a szoba kettéosztásával). Végül 11-12 évesen mondtak rá igen, de még akkor is az elhúzható falban gondolkodtak, ami nem volt járható:-)
2015. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem volt soha zavaró

De kb 11-12 voltam amikor külön szobank lett, de még ezek után is sokat aludt nalam az öcsém.( minden kedden pl erre emlékszem, mert. Este ment a sorozat, amit néztünk, és akkor nalam nezte, de már űgy, hogy bevackolt hozzám.)

14 évesn koliba kerültem, ha hazajöttem eleinte még aludt nalam, aztán lassan leszokott róla..

De pl a vicc, hogy a nászéjszakankon is egy szobaban aludtunk vele.. Sokan votunk a hazban:):):) bar naszéjszakáknk nem is volt, csak naszrggelünk, reggel 6 kor feküdtem/ tünk aludni, 8 kor keltem előszörmajd fél 10 kor végleg..


Szerintem ez max akkor tud zavaró lenni, ha mar tini az ember, és otthon is találkozna a a pasijával, baratnőjével, vagy ha túl nagy a korkülönbség, és a kicsi idegesiti a nagyot... De ez egyező nemű tesőknak is ugyanannyira idegesítő.

Én szégyenlős sosem voltam a tesóm előtt, perse nem mászkalunk meztelenül egymás előtt, de szégyenlős nem vagyok..


Biztosan a kollégium is segített ezen, 14 en voltunk egy szobaban

2015. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Érettségiig. Akkor meghalt a nagymamám, és én megkaptam az ő szobáját.

Már gimi elején is nagyon zavart, mert kupis és rendetlen testvérem van, plusz folyton bömbölt vagy a tv, vagy a számítógépe (fülhallgatót nem szerette...), és nem tudtam tőle se tanulni normálisan, se aludni.

2015. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12 éves korunkig voltunk egy szobában, ami nem volt zavaró, utána panelból egy nagyobb kertes házba költöztünk, és ott már külön szobánk lett.
2015. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19 évesen költöztem el, addig egy szobában voltunk az 5 évvel fiatalabb öcsémmel.
2015. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

19 éves koromig voltam egy szobába a 2 évvel fiatalabb húgommal. Zavaró volt hogy ő nem ment ki a fürdőbe felöltözni hanem engem küldött ki a szobából és addig nem tudtam reggel készülődni. Anyánk az ő pártját fogta. A TV-zésen és gépezésen is vita volt mindig.

Végülis lett kialakítva külön szoba.

2015. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

12 éves koromig laktam egy szobában a 2, illetve 6 évvel fiatalabb öcséimmel, amíg a szüleim be nem építették a tetőteret, és az lett a fiúk szobája.


Nem emlékszem, hogy addig különösebben zavart volna a helyzet, de azért kamaszkorban már szerintem jobb volt, hogy volt egy kis privát szféránk, saját kuckóval.

2015. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10 éves koromig, a testvérem 12,5 volt.
2015. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!