Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig laktatok együtt egy...

Meddig laktatok együtt egy gyerekszobában ellenkező nemű testvéreitekkel?

Figyelt kérdés
Mikor kezdett zavaróvá válni?

2015. jan. 11. 08:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én 11, öcsém 6 éves volt, mikor ő átköltözött a saját szobájába. de gy utólag lehet jobb lett volna 1-2 évvel hamarabb.
2015. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
12 éves voltam az öcsém pedig 9. Most 21 vagyok és elképzelhetetlennek tartom, hogy egy szobában lakjak vele. Van egy ismerősöm, aki most 20 az öccse pedig gimis, tehát nincs nagy körkülönbség köztük és egy szobában élnek, ami szerintem elég gáz, mivel,ha megy a pasija a csajnak, vagy a barátnője a srácnak, akkor elég kellemetlen tud lenni a dolog. Én biztos nem aludnék ott a pasimnál,ha lakna vele még valaki.
2015. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 12 voltam, öcsém 9, amikor külön szobánk lett. Addigra lett zavaró.
2015. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!