Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek akkor, ha ti más...

Mit tennétek akkor, ha ti más városban szeretnétek élni, de a házastársatok nem akar menni?

Figyelt kérdés
Én utálok itt lakni, már-már belebetegszem... de a párom itt nőtt fel, itt lakik az anyja... Én kaptam egy jó lehetőséget vidéken, de a férjem nem akar jönni/költözni, pedig mobilis a munkája, szóval vidéken is dolgozhatna. Van két gyerek, akiknek szintén jobb lenne vidéken. Én már nagyon mennék, és lenne is hová (lakás szempontjából is)! Hogyan győzzem meg őt?
2010. febr. 6. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj az édesanyjával. Vigyétek Őt is magatokkal vidékre.
2010. febr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te akarsz vidéken élni, a párod pedig nem.Honnan tudod,hogy a gyerekeknek ott jobb lenne?Nem biztos,hogy neked van igazad.

Ülj le a pároddal és beszéljétek meg,hogy ki miért akar menni vagy maradni.Nem csak a te akaratodnak kell érvényesülni.Közösen kell döntenetek.

2010. febr. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondold végig a dolgot! Miért nem akar a párod menni?Csak az anyja miatt.

Ha most saját lakásotok van,mi lesz vele a költözés után?Eladod?Kinek és mennyiért?Az új helyen is saját lakásotok lesz?Az új munkahely biztosan beválik és egy év múlva is meglesz?Ma egyetlen munkahely sem biztos?

A gyerekeknek az ovoda,iskola megfelelő lesz?Hogy élik meg,hogy teljesen új környezetbe kerülnek?Nem hiányzik majd nekik a jelelegi barátaik,a nagymama?

Ne csak saját magadra gondolj,hanem a férjedre,és főleg a gyerekeidre is.Ne akard a saját elképzeléseid miatt tönkretenni a házasságod.

2010. febr. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!