Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válunk és a párom megütött a...

Válunk és a párom megütött a gyerekek előtt. Ne csináljak ügyet belőle?

Figyelt kérdés
Szívem szerint hagynám az egészet. Nem éri meg az utánajárást. De az eszem azt mondja, hogy ezt nem teheti büntetlenül. Ti mit tennétek?

2015. jan. 17. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Ne csinálj ügyet belőle, de kérd meg szépen, hogy ezentúl, ha lehet, ne a gyerek előtt verjen, hanem kettesben. Lehetőleg minél gyakrabban, hiszen az asszony verve jó, az igazi férfi pedig megmutatja az erejét és hogy ki az úr a háznál.
2015. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Nincs eleg bajod a valassal?

Orulj neki hogy vege es zard le kulturaltan ne a bosszu vezessen.

valjatok el es ezt az egy veresd bocsasd meg neki mint bucsuajandek.

Csak magadat farasztod ha rendorsegre stb rohangalsz es a gyereknek meg rosszabb lesz

2015. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Én külön ügyet kizárólag azért nem csinálnék belőle, mert épp elég lesz a válást elintézni. Ha viszont befolyásolhatja a gyerekek elhelyezését, és bizonyítani tudom, hogy agresszív, akkor elővenném. Aki nőt megüt, amellett a gyerekeimet sem érzem biztonságban.
2015. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A gyerekek mindenképpen nálam lesznek elhelyezve. Ezt nem befolyásolja az incidens.
2015. jan. 17. 15:56
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Nem mindegy hogy mennyire ütött meg.

Ha látlelet felvételére alkalmas módón, akkor kérj látleletet. Azt nem tudom, hogy ez hogy megy de úgy tudom pénzbe kerül és nem tudom kell e vagy lehet e kérni számlát róla, de ha kell a késöbbi behajtáshoz, akkor kérj.


És ettől kezdve az a kérdés, csinálj e ebből ügyet, vagy csak fizetettsd e ki vele a látlelet árát, stb.

Ha nincs nyoma a verésnek akkor már nehezebb a kérdés mert nehezebben tudsz ügyet csinálni belőle.

2015. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Persze, hagyd csak annyiban, majd a gyerekek megtanulják, hogy nem lesz semmi következménye annak, ha megütnek valakit, vagy nem kell semmit tenni, ha őket megütik.
2015. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Néhányan nem értik a humort, hogy lepontozták az elsőt és utolsót.


AZ eszedre hallgass!

2015. jan. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem az eszed mondja, SzVSz, hanem az önérzeted.

Az eszed mérlegelte volna a következményeket, az utánjárást (bizonyítást, hercehurcát), satöbbit... aztán döntött volna.


Szóval pont fordítva. :)


Kérdés, hogy melyik a fontosabb?

Az önérzeted, vagy a kapcsolat mielőbbi lezárása, a legkevesebb mellékhatással?

Bárhogy is döntesz, az a te döntésed.

2015. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit tennék? Megköszönném neki, hogy törődik velem. A gyerekeket megnyugtatnám, hogy látjátok, ilyen egy igazi férfi. Majd a válás után is összejárnék vele péntek esténként pofozkodni, mert hát az ugye teljesen normális, elfogadott dolog, amint itt a válaszokból látom.
2015. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vissza adnám neki szívlapáttal.
2015. jan. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!