Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Piszkosul egyedül vagyok, mit...

Piszkosul egyedül vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek a helyemben? Elég rossz családból származok, az apám alkoholista, az anyám elhagyott minket. A nagymamáim meg a saját gyerekeik pártját fogják. Tehát az unokák le vannak sz*rva kb. Mindenki engem utál, mindenért én vagyok a fekete bárány. A testvéreimet mindig sztárolták...tök elkeserítő, hogy nincs senki aki mellettem állna. Komoly kapcsolatot nem találok, pedig nem vagyok csúnya(általában tetszem a pasiknak) beszélek egy pár nyelvet, meg zenélek. Még azt se mondhatom, hogy buta vagyok. Olyan, mintha egy másik bolygóról jöttem volna. A barátaimon meg nem lóghatok örökre, 25/l

2015. jan. 25. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

nagy szájúnak kell lenned, fentről nézni mindenkire, egy idő múlva még tisztelni is fognak

soha ne kérj, ne könyörögj, ne sajnáltasd magad, légy kemény, mindenki más h*lye.

hidd el, ez segít.

2015. jan. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudsz elszakadni a környezetedtől? Elköltözni más városba? Én ezt tettem. Ha gondolod irj es megpróbálok segíteni.
2015. jan. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Norbert888 válasza:
Eloszor is ne figyelj rájuk,találj munkát a tobbi majd jon magátol a koltozés meg stb.
2015. jan. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
Pontosan mik azok a dolgok, amik miatt úgy érzed, hogy utálnak? Ez nagyon nem mindegy.
2015. jan. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok:) Már laktam egyedül az némileg jobb volt, de most itthon kell laknom, ha csak nem megyek külföldre (csak ugye ott még a barátaim se lesznek velem).

Utolsó. Konkrétan, hogy az apám mindig a fejemhez vágta, hogy megkeserítem az életét, meg, hogy ronda vagyok(érdekes, hogy rajza kívül senki, nem talál rondának) stb.Akkor például a tesóimat mindig elismerték, engem meg levegónek néztek, vagy direkt cikiztek. Meg az apám szerint én vagyok az oka, hogy elváltak. A karácsony is úgy telt, hogy a nagyanyám mindenkinek osztott, hogy milyen semmirekellő vagyok. Ha tanulok az a baj, hogy miért nem dgozok,ha dolgozok, akkor az, hogy tanulnom kéne, ha mindkettőt csináltam egyszerre, akkor meg az, hogy miért nincs már gyerekem. Tiszta téboly :-\

2015. jan. 25. 03:35
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Irigylem a problèmáidat.Bárcsak nekem lennének ilyen "komoly" gondjaim...

19/l

2015. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ne ítélkezz anélkül, hogy tudnád miről van szó. Tök irígylésre méltó úgy felnőni, hogy vernek, éjszakákat fuldokolsz végig, mert senkit nem érdekelt, hogy elfogyott az asztmagyógyszered...
2015. jan. 25. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
az elso valaszolo tanacsat fogadd meg. de ne csak megjatszd, hanem teljesen eld is at, azonosulj ezzel a fajta karakterrel. a siker garantalt :P
2015. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!