Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet család, kapcsolat és...

Lehet család, kapcsolat és barátok nélkül boldogan élni?

Figyelt kérdés

Családom nincsen, nem tartom velük a kapcsolatot a múltban elkövetett dolgaik miatt (bántalmazás). A kapcsolatom a vőlegényemmel a végét járja, mindenki mondja, szakítani fogunk, és sajna én is így érzem.

Elvesztettem a munkám, és nehezen találok újat, hiába próbálkozom. A barátaim mind nagyon messze vannak, úgy érzem, egyedül vagyok az egész világon.


Lehet mondani, hogy kapcsolat majd lesz új, de az egyetlen személy, akivel még el tudnám képzelni (mielőtt a vőlegényemmel összejöttünk, érdekeltük egymást) hihetetlenül messze van.


Lehet így boldogan élni?


21N


2015. jan. 28. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha ezeket a dolgokat hiánynak éled meg akkor nem lehet. Másrészről lehet valaki egyedül is boldog, de ahhoz el kell érni egy magasabb lelki szintet, belső béke, harmónia, stb. Viszont még nagyon nagyon fiatal vagy! Lehetnek új barátaid, és új párod is, nem kell elkeseredned ilyen korán.
2015. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajna olyan dolgokon mentem keresztül, hogy lélekben legalább 70-nek érzem magam.

A belső békém alapból megvan, csak hiányzik, hogy valakinek elmondjam, hogy érzek, megosszam az apró örömeimet...

2015. jan. 28. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod, hogy te hogyan tudsz boldog lenni.
2015. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

21 évesen még bőven van időd mindenre. Ha a családoddal nem is tartod a kapcsolatot, barátaid még lehetnek, és a vőlegényed helyett is találhatsz mást.

Én a barátaim nagy részét 21 éves korom után ismertem meg. Most, így 30 körül kezdem azt gondolni, hogy saját családot is szeretnék.

Nem hiszem, hogy teljesen egyedül lehetsz boldog. Egyedül még kimozdulni sincs kedvem sehova. És az se jó, ha nem tudsz senkivel beszélgetni.

2015. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Arobi ***** válasza:
46%

Jaj 'drágám' ! Bocs hogy ezt írom . Én tudom miről írsz ! En 15 évesen menekültem el otthonról a bántalmazás végett. Volt majd megöltek. Nem rajtuk múlt. Anyám volt a gonoszabb,de Apu se volt túl jó.

Van rokonod ? Bárki ? A nagynéni,nagybácsi a legjobb,azok mintha a szüleid lennének majdnem. Esetleg Nagyszüleid ? Unokatestvér? Na de ha az.van,akkor ott a Nagynéni,vagy Nagybácsid !

Ha senki,akkor nagy bajban vagy kicsi lány . Keress jó érzésü haver,vagy barátnőt,aki.pár hétre menedéket ad,és gyorsan menj dolgozni ! Ha pasi segítségével akarsz,annak tudod mi az ára,de még talán jobb is. Ha nem is szerelem,de ha norma,ellehetsz vele,és 3 hét múlva se rúg ki,tehát több időd vam munkát keresni. Aztán neked is vannak vágyaid,ezek után se kell menned,helyben van,ahogy a pasinak is. Kölcsönösen kisegitítek egymást,minden téren. Ez nem az amire gondolsz,nem tarifa.a tét. Sokan élnek így,mert ketten könnyebb minden téren. Akár,talán meg is szerethetik.egymást . Ha nem akkor is kaptál legrosszabb esetben is,pár hónapot. Utána lesz más megoldás. Az élet mindig ad valamit.


Addig viszont itt tűrj,és légy szebb,jobb itt ahol már rossz,mert ahhoz is idő kell,hogy ezt elintézd. Ez létkérdés ! Érted ?


Szia drukkolok.neked szívből ! Rb(Robi )

2015. febr. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Arobi ***** válasza:

A fő kérdésedre kimaradt a válasz . Lehet élni.egyedül, de boldogtalanul,és nehezen.

Szia Rb.

2015. febr. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, + bele is betegedhetsz a magányba :(
2015. júl. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!