Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves leszbikus lány vagyok...

18 éves leszbikus lány vagyok nemtudom mit tegyek tudnátok valahogy segiteni és megoldást találni erre?

Figyelt kérdés
Egy hete elmondtam edesanyamnak hogy barátnőm van félve remegve erre azt a választ kaptan hogy ő ezt so se fogja elfogadni és hogy ezt fejezzem be ő nagyon vallásos hozzáteszem , azóta nagyon gyanakvó és furcsa velem és azt mondta belepusztul ebbe , de én tudom hogy ezzel a lányal vagyok boldog és nemakarom emiatt elvesziteni hogy anyám erre igy reagál , szerintem tényleg soha sem fog elfogadni már azon gondolkoztam hogy az utcára megyek:'(
2015. jan. 28. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
18 évesen még semmi sem biztos...Szerinted édesanyád szigorú vallásossága mennyire játszhatott ebbe közre? Nem is ismerkedhettél fiúkkal? Nem is próbáltad? Bocsi, ha nagyon naiv a kérdésem...
2015. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Az utcán mi lesz jobb?
2015. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
"Bocsi, ha nagyon naiv a kérdésem.." te honnan tudtad, hogy heteroszexuális vagy, ha nem próbáltad ki azonos neművel?
2015. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy jobb lesz csak kétségbe vagyok esve és nemtudom hogyan kezeljem ezt a helyzetet..
2015. jan. 28. 20:43
 5/11 tetro ***** válasza:
Vajon mennyibe van hatása édesanyád életére, hogy egy péniszt vagy klitoriszt szeretsz nyalogatni?
2015. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj egy kicsit megnyugodni, és időt adni anyukádnak, hogy barátkozzon a gondolattal.


Nyilván nagyon váratlanul érte, ha nem sejtett semmit a szexuális orientációdat illetően, és most idő (is) kell neki ahhoz, hogy valahogy feldolgozza ezt, főleg, ha ő vallásos létére mindenféleképpen a hagyományos családmodellt képzelte el neked - férj + gyerekek).


Sok szülőnek határozott elképzelése van arról, hogy a szeretett gyermeke hogyan, mitől lesz majd boldog az életben, és nem könnyű feladat elfogadniuk, hogy az a gyerek élete, és rá bízni, hogy hogyan éli a saját életét.


Bízom benne, hogy idővel majd anyukád is elfogadóbb lesz ezzel a helyzettel kapcsolatban. Ha esetleg nyitott erre a lehetőségre, egy pszichológussal való beszélgetés is segítségére lehetne abban, hogy feldolgozza azt, amit most még nehezen tud megemészteni.


Csak anyukádat említetted. Apukád veletek él? Vannak testvéreid? Milyen egyébként a kapcsolatod anyukáddal?

2015. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Anyukámmal szinte legjobb barátnői kapcsolatom volt/van nincs testvérem és apukám hát neki még úgy nem merném felvázolni a dolgot egyenlőre
2015. jan. 28. 22:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kerdesek, hogy "honnan tudod, ha nem probaltad fiukkal?" ... ti honnan tudjatok, h heteroszexualisok vagytok ha nem is probaltatok a sajat nemeteket?


Kerdezo, en is hasonlo cipoben jartam annak idejen de en pont emiatt egy szot se szoltam otthon (iagz nekem 19 evesen lett baratnom amikor mar nem otthon laktam). Mert ha neki ezzel fajdalmat okoznek, miert kellene tudnia? Ha komoly lesz a dolog, evek ota jartok es tenyleg tervezitek pl az osszekoltozest, csaladalapitast (?), stb akkor szolnek a helyedben de addig felesleges, nem gondolod? Miert tegyuk ki a szuleinket annak, h esetleg sajat magukat vadojlak, idegeskedjenek ilyen miatt?

En nem mondtam volna el. Apukadnak ne szolj, lehet, h anyud mar megtette.

Utcara menni ilyenert meg butasag lenne, ne legy elkeseredve, anyud elfogadja csak ido kell neki (van mas valasztasa?). Ha meg nem fogad el igy, elobb utobb ugyis a sajat labadra allsz, elkoltozol. Ha emiatt nem ertekeli, hogy van egy ugyes, okos, talpraesett, nagyszeru lanya aki komolyan gondolkodik es boldog parkapcsolatban el, nem beteg, nincsenek egyeb bajos ugyei, szereti a szuleit...akkor az az o hibaja. Mas osszetenne a ket kezet az ilyen gyerekert.

2015. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha anyud nagyon vallásos, akkor nyilván tudja, hogy egyik legnagyobb erény a megbocsájtás (amennyiben ez az ő szemében bűn). Emlékeztesd erre.
2015. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
En is 18 vagyok.kb egy honapja se hogy hirtelen felindulasbol elmondtam anyunak.Eszmeletlen hulyen reagalta le.2 napig balheztam vele.Nekem is van egy baratnom.eleg komoly a dolog.miatta mondtam el.Anyu elegge eliteli az ilyet.mindig mondogatta hogy akkor kitagad meg ilyenek.De 2 nap balhe utan leultem vele es megbeszeltuk rendesen.Mondta hogy ido mire teljesen feldolgozza de ma mar iszonyat jo kapcsolatom van vele.Jobb mint valaha es mindent megtudok vele dumalni.Sot...a baratnomet is megakarja ismerni.Szoval ide csak ido kell es nem lesz gond:3 minden szulonek azert ez egy nagy tores:D
2015. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!