Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyelnem kéne magam? SOS!...

Szégyelnem kéne magam? SOS! Többi lent.16/L

Figyelt kérdés

Az én problémám talán nem tűnik olyan nagy dolognak.. De engem eléggé aggaszt.

Szóval édesanyám magyar, édesapám pedig arab. És hát eléggé apukámra ütöttem..

Amikor a korombeliek meghallják a nevemet is,egyből megvetéssel néznek rám,és a családon belül is volt már ebből vita..

Gondolkoztam már a név változtatáson is,de nem akarom megbántani apukámat..

Szerintetek ezt tényleg szégyellnem kell?

Mit tehetnék?


2015. febr. 2. 23:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Milyen vita volt ebből a családban?

Abból, hogy arab férjet választott anyukád?

Ahhoz nem sok közöd van, nem Rád vonatkozik a vita!

Emiatt dehogyis kell szégyellned Magadat!

Biztosan félre is értettél valamit...

2015. febr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Anyukám szégyenlt engem..
2015. febr. 2. 23:40
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
14. kerületi vagy? : )
2015. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Megkérdezhetem a becses neved? (Ha máshogy nem legalább privátban)


Egyébként meg mi szégyelni való lenne ezen? Ez a Te neved az örökséged része. Amúgy meg az arab rassznál millióm egy rosszabb faj él a földön.

Na de a lényeg ne szégyelld magad azért, mert a korosztályod agymosott birkák tömege...nézik a sok ncis-t meg egyéb kriminek nevezett propaganda filmet, és hát elbutulnak.

Szerintem tartsd meg a neved és légy rá büszke Én is az vagyok az enyémre...igaz az magyar,de ritka


23/F

2015. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
És apukádat is szégyelli? Hogy viseli ő ezt?
2015. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
nem kell szégyellni magad. Olyan miatt, ami nem rajtad múlt, nem neked kell szégyenkezni, ha egyáltalán valakinek! Ahhoz, hogy anyukád kit választott, vagy hogy hasonlítasz-e arra, akit választott, nincs közöd, nem a te választásod volt. Vállald csak föl büszkén, és megszűnik a támadási felület!
2015. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%
Miért kéne szégyenkezned? Én sem vagyok teljesen magyar, a nevem sem az, de a félvérek mindig szebbek, gondolj erre:)
2015. febr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyellned szerintem!Nincs olyan ember aki mindenkinek megfelel!Szerintem nem megvetnek a neved vagy a kinézeted miatt, inkább csak furcsának találják!A család tagjaid pedig tuskó parasztok ha e miatt téged bármilyen negatív hatás ér!Édesanyád és édesapád szeretik egymást,és téged is!Akinek meg nem tetszik a helyzet az menjen a levesbe!
2015. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád szégyell téged?..akkor ezek szerint apukádat is,mivel rá ütöttél!Könyörgöm miféle anya az ilyen,jesszus!

Nem neked van szégyellni valód az biztos!!!!

2015. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%
Jaja, tuti:)..szólalt meg mr. quasimodo.
2015. febr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!