Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Egyre rosszabb...

Mit tehetnék? Egyre rosszabb a viszonyom a családommal és más emberekkel. Idegesít mindenki, legszívesebben egész nap bedugott füllel zenét hallgatnék egy sötét szobában.

Figyelt kérdés
Nincs rossz családom, sőt, különböző okok miatt egyre jobb a légkör itthon, de mégis idegesít mindenki. Boldog vagyok, ha egyedül lehetek, és legszívesebben egyedül is élnék. Nem tudom, hogy miért van ez. A szüleim támogatnak és szeretnek, mégsem vagyok képes őket elviselni. Beszélgetni sem szoktam velük, ha megjönnek munkából jó esetben velük vagyok 15 perces és már megyek is be a szobámba, mert zavarnak, idegesítenek, nem akarok velük lenni.
2015. febr. 4. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pszichológus jót tenne neked.
2015. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Nagy semmittevésben és jódolgában sok gyerek ilyen.
2015. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
A depresszió első jeleit mutatod. Javaslom, keress fel egy orvost.
2015. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Kérd meg őket, hogy adjanak pár szép nagy pofont amitől helyrerázódsz, az se baj ha a fal is megtámasztja a fejed, na majd azután kitisztul a látásod. Örülök, hogy valakinek jódolgában ilyen gondjai vannak, nem hogy örülnél, hogy jól megy nektek (Vagy annak hogy egyáltalán élnek még)és szeretnéd őket.
2015. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Te semmit nem tudsz tenni, szüleidnek kéne kiírni ide a kérdést, hogy ők mit tegyenek...
2015. febr. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Irigylem az ilyen embereket, hogy csak ennyi gondjuk van.. :)))
2015. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom, hogy ez nem normális. Tudom, hogy nem kéne így viselkednem. Tudom, hogy nem ezt érdemlik. Pofonokat kaptam tőlük, és azt hiszem, hogy csak rontottak a helyzeten, szóval nem gondolnám, hogy segítenének. A kérdés nem az, hogy a szüleimnek mit kéne tenniük, hanem az, hogy nekem mit kéne tennem. Kedves utolsó! Nem, bőven nem ennyi problémám van, de tudod, zavar, hogy nem normális a kapcsolatom a szüleimmel.
2015. febr. 5. 16:02
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves második: nagy semittevésében és jódolgában? (a helyesírásba inkább nem kötnék bele) Nem, nem vagyok egy szent, de próbálok itthon segíteni, és ezen felül különórákra járok, zongorázom, nyelvvizsgára készülök, próbálok minél jobb jegyeket szerezni. (Bár ez is egyre nehezebben megy, pedig többen tanulok, mint régebben.) Tehát azért ilyen következtetéseket, ha lehet, inkább nem vonjunk le egy néhány mondatos kérdésből.
2015. febr. 5. 16:06
 9/14 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Miért kellett lepontozni? A szeretteitől való elidegenedés, a zárkózottság pont a depresszió kezdeti jelei. Vagy az zavart, hogy én ténylegesen tanácsot is adtam a kérdezőnek, nem csak beböfögtem, hogy "hülyegyerek jó dolgodban nem tudsz mit tenni"?

Nem ide kellett volna írnod, kérdező, hanem a mentális egészség kategóriába. Itt sok a kötekedő barom, akik szerint egy kamasz (mert gondolom az vagy) nem lehet depressziós, és amúgy sincs semmi problémája, hiszen még gyerek.

2015. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Miert kell leszolni? Meg szidni? Valoszinuleg azert irta ki ide ezt a kerdest, mert valtoztatni szeretne a dolgokon.

Egyebkent en is azt tudom ajanlani, hogy beszeld meg egy szakertovel a problemakat, vagy akar itt, nevtelenul valakivel probald meg:) ( szivesen meghallgatlak en is, ha szeretned...)

2015. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!