Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmomban sokszor megcsalom a...

Álmomban sokszor megcsalom a párom, minek a jele ez?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben minden éjjel azzal álmodom, hogy megcsalom a párom, és álmomban is tudom, hogy ezt teszem, sőt, még lelkiismeretfurdalásom is van. Valójában jól működő kapcsolatunk van, és eszemben sincs megcsalni őt, nem tartom korrektnek, ha valakit átver az ember ilyen téren.

Akkor meg mit akar jelenteni ez a sorozat-álom? Üzen a tudatalattim? De mit?


2010. febr. 10. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Húú, jó kérdés.Én is ezt álmodom 1 ideje,pedig kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolatban élünk.

Hogy mit jelent, nem tudom, de hátha valaki tudja:))

Bocsi,hogy nem a kérdésre válaszolok, de engem is érdekelne:)

2010. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig ezt csak te tudhatod... Én speciel 10 éve heti két-három alkalommal azt álmodom, hogy gimnázium 4. osztály, március van, és van olyan óra amin még soha nem voltam... és nem tudom mi lesz, és úristen megbukok, és nem mehetek érettségizni... Van, hogy naponta álmodom! És az az érdekes, hogy ez meg is történt, beteg voltam nagyon 4.-ben sokat és osztályozókat tettem, valamint emiatt csak pótérettségire mehettem... De nem buktam meg, nem ismételtem évet, sőt iszonyat jól sikerült az érettségim... szóval sikersztori :) Mégis ezt álmodom...


Nem lehet, hogy túlságosan elítéled ez a megcsalás dolgot? pálcát törsz mások felett, pedig neked is vannak hibáid bőven... És a tudatalattid ezt akarja üzenni... hülyeség? :)

2010. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt a válsz: Visszavonulás, meghátrálás. Soha be nem vallott emlék, családi titok!
2010. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
10.55 ez valami álomkönyből van? :)
2010. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jósnő, látnok barátnőm, aki már a tévében is szerepelt kb. 3 éve. Felhívtam, ő mondta.
2010. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Azt mondják, az álmok sokszor segítenek megoldani azt a problémát, ami napi szinten foglalkoztat. Ha ilyet álmodsz, akkor valószínű, hogy tudat alatt mégis vágysz más kapcsolatra /csak ez még nem nyilvánult meg tudatosan/.
2010. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ilyet álmodni,bár nálunk is műxik a házasság.De a jövendőmondónak igaza lehet..:))

Konkrét pasival csalod akit ismersz,vagy ismeretlennel?

Én szoktam mindkettővel,ha konkréttal csalom,az tudom miért van,és csak 1-el szoktam.Az tényleg egy lezáratlan,titkos történet,még a házasságom előttről.Ha ismeretlennel csalom,akkor általában már régen volt sex,és gyöngédségre vágyom.:))

2010. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ismerem őket általában. De mindig más az illető. Volt már köztük olyan, aki a régi nagy szerelmem volt, de olyan is, aki abszolút nem is tetszik.
2010. febr. 10. 11:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is álmodom ilyeneket olykor. Már nem foglalkozom vele, tudom, hogy nem tenném meg és kész. az meg hogy tudat alatt mire vágyom úgysem tudom befolyásolni.
2010. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Így már én is voltam de én arra jutottam, hogy lehet az életben eszedbe jutott hogy uhhh hogy csókolhat vagy valami és álmodban lejátszod és bűntudtaod is van . Jobb az álmodban lejátszani mert utána tudod, hogy rosszul éreznéd magad és a valóságban amúgy sosem tennéd meg na jó lehet ez kuszának tűnik :D bocsánat ha kicsit érthetetlen :D :$
2010. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!