Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan, milyen konkrét,...

Hogyan, milyen konkrét, gyakorlati feladatokkal növelhető a férfi/pasi (élettárs/kedves/szerelem) önbizalma, önbecsülése?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nagyon fontos és alap egy párkapcsolatban, és azt is tudom, hogy meggondolatlanságommal sikerült nagyon durván beletaposnom az amúgy is igencsak tépázott kis önbizalmába-önbecsülésébe, férfiúi mivoltába. Sajnálom, de ez most tudom, hogy nem sokat ér. Tud valaki konkrét tippeket adni arra, hogy hogyan tudnám nagyon gyorsan kijavítani a csorbát, mivel növelhetném az ő férfiúi magabiztosságát pláne úgy, hogy hozzám sem ér...? (vagyis persze, szex közben hű meg ha, az oké, de odáig el sem jutunk épp...)

2015. febr. 8. 10:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hihetetlen precizitással megfogalmazott kérdésedre hasonlóan megfogalmazott választ vársz. Ha magadtól nem jössz rá, mástól mit vársz ?
2015. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tippeket, ötleteket, konkrét gyakorlati tanácsokat.
2015. febr. 8. 10:31
 3/21 anonim ***** válasza:

"igencsak tépázott kis önbizalmába-önbecsülésébe, férfiúi mivoltába"

Ha már így beszélsz a párodról, valószínű ezt Te nála sosem fogod helyrehozni...

De valószínű más pasi se nézi jó szemmel.

2015. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Így nehéz, hogy nem tudjuk a konkrét esetet.
2015. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
elmehetnél pszichológushoz, a terápia segítene rajtad
2015. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

szex közben hű meg ha???

NEm lehet, hogy azzal alázod porig, hogy tudja, nem vagy őszinte?

2015. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

szerintem szeretet nélkül megy

a kérdésből pedig az vonható le, hogy sok szeretet nincs köztetek

2015. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Pont most olvastam valahol (a téma után keresgélve picit) egy pasi írását valahol, aki azt állította, hogy a férfiak alapvető önbizalma-önbecsülése nulla és emiatt alapból olyan csajt választanak maguknak, akinek még kevesebb, hogy belőle nyerjenek erőt. Persze ez is csak egy vélemény, de erről is érdekelne, hogy mit gondoltok, vajon tényleg igaz?


De ez kevésbé is releváns. A konkrét esettel kapcsolatban viszont oké, további részleteknek csak annyit, hogy miután engem eléggé foglalkoztat az a probléma, hogy egy ismerős (nős, két gyerekes) haverról kiderült, hogy azért hagyta el a családot, mert rájött, hogy inkább a saját neméhez vonzódik, és amikor erről egyszer beszéltünk, és én hihetetlenkedve kérdeztem, hogy ez hogy lehetséges, meg hogy erre miért két gyerek után jön rá, akkor az emberem azt mondta, hogy hát, benne van a pakliban, lehet, hogy ő is csak most jött rá, amivel számomra azt az üzenetet közvetítette, hogy hát igen, sosem lehetsz biztos a másik nemi identitásában sem. Eme aggodalmam közben szólt éppen egy nóta Elton Johntól, amit ő ismert, én meg nem, pedig szerinte nagyon híres dal, amire én képes voltam azt reagálnom, hogy ja, de Elton John meleg, ergo őt a melegek szeretik, vagy valami ilyesmit mondtam, viccesen, ami persze aztán nem lett vicces, mert kibújt a szög a zsákból, hogy ez engem mennyire foglalkoztat és ő ezt úgy értette, hogy konkrétan leb*ziztam, és teljesen értem, hogy full kiakadt, megsértődött, megbántódott, stb. (csak kár, hogy későn esett le, hogy ennél nagyobb sértést nehéz elképzelni egy pasi számára...) Sajnálom. Na de és most? Mivel tudnék javítani a helyzetemen? Mondjam neki naponta, hogy de jó csávó vagy...? Vagy a szavak ezek után semmit sem érnek...? Akkor szavak nélkül hogy hozzam a tudomására, hogy szerintem jó pasi? (aj, értem én, hogy ez iszonyat gáz, gáz az egész helyzet, a kérdés, minden, de mit csináljak...?)

2015. febr. 8. 10:50
 9/21 A kérdező kommentje:
Miért derül ki ebből az, hogy nincs közöttünk szeretet...? Én nem így gondolom... Egymást szerető emberek nem bántják meg egymást néha véletlenül, figyelmetlenségből?
2015. febr. 8. 10:52
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

"gyakorati feladaokkal"wtf???????


hagyd el a hapsit és vonulj zárdába, mindenkinek jobb lesz...

amúgy meg a nemi identitás mást jelent, mint amire te használod

2015. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!