Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, ha ez neha zavar a...

Normalis, ha ez neha zavar a menyasszonyomban?

Figyelt kérdés
Nagyon igenyes, foglalkozik magval, de az a tipikus "5 perc es kesz vagyok" fajta. Tudjatok, akinel az 5 perc 1 ora. Sokszor kestunk e miatt, ezert megbeszeltuk, hogy mindig szolok mikor kezdjen keszulodni es akkor idoben el tudunk indulni. Meg is valosult es szepen tartja magat az idohoz. Viszont valamiert valami leirhatatlanul furcsa, zavaro erzes tor ram, amikor latom a keszulodesi procedurajat, ahogy szepen komotosan millio kencevel, sminkekkel nyammog, 6x atoltozik, tesz vesz. Az elozo baratnoim nem igazan adtak az ilyenre, es en mindigis egy ilyen finom, igenyes nore vagytam. Nem tudom megfogalmazni miert zavar, olyan lassu, maceras az egesz. En is adok magamra, de negyed ennyi ido alatt elkeszulok. Vagy ez csak egy noi "ize" ami van es kesz?
2015. febr. 22. 21:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Nála ennyi időt igényel ez a női izé. Más előre megtervezi, mit vesz fel milyen kiegészítőkkel és sminkkel, így nem pepecsel egy órát.
2015. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem mi zavar ebben, ha neki így jó, akkor ennyit készülődik. Én is ennyit szoktam, de az én párom hálistennek nem problémázik ilyen jelentEktelen hülyeségeken.
2015. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked kellett ilyen finom és igényes nő, a te szavaiddal élve, akkor most élvezd. :)
2015. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
Akkor cseréljünk! Az én csajom perc alatt elkészül, úgy, hogy még le is zuhanyozik.
2015. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Tulajdonképpen bevonzottad, amit kívántál, csak nem pontosítottad a kérésedet. :-) Láttad a Bájkeverőt? :-)

Na, szóval te is tudod, hogy nem minden nő ilyen, hiszen volt dolgod másfélével. Én se vagyok ilyen nő, gyorsan kész tudok lenni egy hétköznapi sminkkel, sőt, körömlakkból is gyorsan száradót veszek, borzasztóan zavar, ha összeragad, és sokat kell várni, hogy megszáradjon, én mindig csinálok valamit, szóval amíg nem találtam ilyet, inkább nem lakkoztam, vagy ha mégis, mindig elkenődött. Képes vagyok akár 5 perc alatt is elkészülni, ha kell (tapasztalat, volt már rá példa, hogy ennyire elaludtam). :-)

Ha neked ő kell, és nem tud megváltozni, kénytelen leszel te hozzászokni ehhez a helyzethez. Ha nem megy, akkor talán mégse ő az igazi.

2015. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Te akartál ilyen "igényes" virágot, akkor szagold.
2015. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
mi lenne, ha addig elfoglalnád magad? ha meg összekapná magát 10 perc alatt, és nem lenne kicsípve mint szaros pista krisztus nevenapján, akkor meg az lenne a bajod hogy elengedte magát és már nem az az igényes nő akire te vágytál.
2015. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
Nem az zavar, hogy a smink egy 'maszk'?
2015. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Aki lepontoz elárulná mi a probléma azzal, ha valaki 1 órát készülődik? Most komolyan.... Persze én is el tudok készülni rövidebb idő alatt is, ha szükséges, de ha van rá idő, miért ne készüledhetne az ember órákat, sőt, ha hajat mosok, szárítok göndörítek, akkor van az 2 óra is.
2015. febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
20%
Én nem pontoztalak le, mert én az igénytelenség jelének tartom a gyors elkészülést. Ha egy nő (nem minden nap), de ha társaságba megy, akkor igenis adjon magára. Egy magára adó nő, még akkor is ha alapból is nagyon szép, nem készülhet el 5 perc alatt.
2015. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!