Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ilyen helyzetben?...

Donne kérdése:

Mit tehetek ilyen helyzetben? Úgy gondolom a párom alkoholista vagy legalábbis valamilyen formában az.

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal, van egy,10hós kislányunk,volt felesége, van 1 másik lánya is...Ma elzavartam de már most hiányzik, szeretem is,de elegem van ha elkezd inni, nem bírja abbahagyni.Nem mindennapos,kb 2-3 hetente iszik, de akkor 2-3 napig.Szüleimmel élünk, ő hetente jár haza munkából, de a hétvége nagy részét a közelben lévő uncsitesójával-haverjával tölti, fociznak isznak stb.
2015. márc. 8. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag egész héten egyedül vagy a gyerekre és a pénzt is elba'a, ez nem egy párkapcsolat
2015. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából a pénz kérdés nem izgat..külön kasszán vagyunk ugymond.
2015. márc. 8. 21:00
 3/4 A kérdező kommentje:
végülis arra lennék kíváncsi, hogyan lehetne megértetni vele h az ital miatt veszti el "újra" a családját, mert se szép szóval se hangossalnem lehet megértetni vele..Úgy gondolja neki ez jár.Ha elkezdi nem bírja abbahagyni.Hétvégén van itthon, akkor is alig,ha mégis akkor vagy részeg v másnapos az ilyen nem embernek való, se beszélni nem lehet vele, se itthoni munkát nem végez el...Ha 2 max 3 hétvégét ugymond józan, nagyon feszült, ideges, szinte elvonási tünetei vannak.
2015. márc. 8. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Apám is így kezdte, aztán egész fiatalkorom úgy telt, hogy kb a hét minden napján segg részeg volt, kivéve amikor lebetegedett tőle pár hétre. Mára eljutott arra a szintre hogy végképp nem képes magát kontrollálni ha iszik.


Nem is értem hogy miért képesek a nők kitartani az ilyenek mellett, nem csak a saját, de a gyerekük életét is tönkretéve ezzel.

2015. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!