Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ünnepeltétek a Valentin...

Hogy ünnepeltétek a Valentin napot? Hogy leptétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 22:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem ünnepelünk amerikai ünnepet.Farsangi mulatságban voltunk.Ez magyar szokás.
2010. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Sehogy. Nem bírom a Valentin-napot.
2010. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
Sehogy. Nem tartok olyan szokást, amit a kereskedők találnak ki azért, hogy még többet kaszálhassanak a hiszékeny tömegen. A Valentin nap igazi történetének semmi köze ehhez, ami ma van. Ráadásul egy fontos dolog fölött, ami szintén ma van, elsiklik mindenki.
2010. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
Még valami, tegnap busójárást csináltak a Pólus Centerben, EZ magyar szokás. Na, ez tetszett.
2010. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
74%
Elmentünk étterembe. Többet ér, mint drága virágot venni, amivel átvernek általában (pár napig tart ki).
2010. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Vacsorára készítettünk tojásrántottát.Az én tányéromon a rántottára ő szórta szívecske alakban a pirospaprikát,az övére meg én szórtam.Jóizűen befalatoztuk,majd koccintottunk egy pohárnyi pickwick magic moments filteres teával.Meghitt pillanatokat éltünk át,kellemesen telt a Valentin-nap :)
2010. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
utolsónak: Nagyon jó lehetett, mi is hasonlóan ünnepeltünk, utána meg megnéztünk egy filmet dvd-n, és ettünk közben kekszet :D
2010. febr. 14. 22:26
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
A mienk kicsit elsikeredett, kétszer is összevesztünk, holott nem vagyunk hajbakapós típúsúak, de végül minden rendben lett. Az ajándékoknak is örültünk, de legjobban annak, hogy vagyunk egymásnak.
2010. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
tiszta nyalas dumak:S pedig nekem is van ferjem es gyerekem ez a valentin nap megis az agyamra megy:S
2010. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

22.41 miért? :O


Ti nem ünnepeltetek a férjeddel?Készíts te is neki egy tányér rántottát,szórd meg szív alakban pirosparikával,hidd el örülni fog neki :)

vagy már vacsiztatok?sebaj,akkor holnap :)

2010. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!