Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatosan szavakkal bantana...

Folyamatosan szavakkal bantanak a csaladtagjaim, miert nem tudjak megerteni, hogy nem esik jol?

Figyelt kérdés

Mostanaban szinte mindig sirok, mert barmit csinalok nem jo. Ha csinalok valamit a sajat testverem uvoltozik velem, hogy milyen nyomorek vagy, meg se tudod csinalni, ha napokig nem csinalok semmit, akkor azzal jon, hogy milyes rest diszno vagyok.

A szuleim is pont ezt csinaljak, meg a nagymamam is. Kizavarnak, hogy ultessem el en a viragokat, szedjem en ki az idegen gazt, ami a fuben nott, simitsam el a foldet...

Nem is az en udvarom, nem is az en hazam, megis ok kitalalnak valamit, hogy mit csinaljak.


2015. márc. 21. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
nyissam a gázt?
2015. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem ugyan ez volt. Vagyis, a bántás még mindig van (igaz, csak apám részéről). El kell döntened, hogy mi érdekel, kinek/kiknek a véleményére adsz. Nem tudom hány éves vagy, de gondolj bele. Nem örökké ezekkel az emberekkel leszel, egyszer elköltözöl, akkor nem lesz aki beleszól az életedbe. Amióta elfogadtam magam 100%-osan, és eldöntöttem kinek a véleményére adok, és ki/mi érdekel már nincsenek ilyen problémáim. Mondhatnak akármit, el tudom dönteni magamtól is, hogy mit akarok. Az én életem, nincs beleszólásuk, amint 18 leszek, még annyi sem mint most. Próbáld meg megbeszélni velük ezt. Mondd el, hogy rosszul esik, beszélj velük. De először magad fogadd el, próbáld stabilizálni a lelki állapotod, aztán oldd meg ezt a problémát is.
2015. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!