Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti mit reagálnátok erre,...

Nők! Ti mit reagálnátok erre, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha kiderülne, hogy a párotok, amikor még nem éltetek együtt, de már randiztatok, és állítolag szerelmesek voltatok, akkor az exének még olyan üzeneteket írogatott volna amiben különböző neveken becézgeti pl (drága) és szivecskéket irogatott neki?

Szerintetek miért csinál ilyet egy férfi, ha azóta is azt mondogatja hogy halálosan szerelmes belétek?


2015. márc. 26. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem csinált ilyet. Jóval később tudtam meg.. egy világ dőlt bennem össze. Ha már a legszerelmesebb időszakban két vasat tartott a tűzbe, akkor valóban marhára szerethetett.. pedig ragaszkodott hozzám, még figyelemfelhívó öngyilkossági kísérlete is volt, mikor végül elhagytam. (Nem ez volt az oka, csak egy csepp a pohárban.) Én viszont úgy gondoltam, megérdemlek egy olyan férfit, aki "beéri" egy nővel, vagyis velem..
2015. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én vőlegényemnek is volt hasonló húzása, bár nem ő kezdeményezte az exxel a beszélgetéseket, viszont partner volt benne. Én mindig is azt az elvet vallottam, hogy exekkel nem tartom a kapcsolatot a szakítás után, mert nem hiába szakítunk, onnantól nem szeretném, hogy az életem része legyen tovább, és felesleges képmutatásnak tartom a "legyünk ezentúl legjobb barátok" szöveget/viselkedést. Nálunk az ex nem bírta elviselni, hogy a páromnak van már valakije, holott a csaj szakított. Akkor bukott ki a dolog, amikor a páromnak este 11kor jött egy üzenete a csajtól, és kiderült, hogy az egész estét át sms-ezték, mert a csaj ki volt borulva, meg, hogy még szereti a párom...ő meg persze vígasztalta, meg válaszolgatott, de a mai napig nem tudom pontosan milyen sms-ek voltak azok. Akkor megmondtam neki, hogy rendben, tőlem tarthatja a kapcsolatot az exekkel, de nekem ez nem fér bele, hogy éjjel vele sms-ezgessen mikor mellette fekszem, így vagy az exekkel "barátok", akkor elfogadom, és lelépek, vagy rám és a közös jövőnkre koncentrál. Felfogta a súlyát a dolgoknak, és megszakította a kapcsolatot ezekkel a lányokkal. Érdekes módon azóta nem volt semmiféle konfilktusunk, félreértésünk más nők, exek miatt. De hozzáteszem, hogy erősen gondolkoztam akkor a szakításon, de mivel nem volt bizonyítható, hogy mégis milyen dolgok hangzottak el, vagy miről beszélgettek pontosan, így adtam neki még 1 esélyt. De ha ilyeneket csinált volna mint a te párod, lehet, hogy már nem lennénk együtt. Csalódás volt így is nekem..
2015. márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A párom csinált ilyet, ismertségünk elég korai szakaszában, olyan 2-3 hónapig. Magától leállt ezzel, nem nekem kellett szólni érte (már az után tudtam meg, miután rég abbamaradtak a beszélgetések).


Nyilván számon kértem, akkor azt mondta, mivel kettőnk kapcsolata nem indult valami komolynak, félt, hogy esetleg túlságosan kötődni fog érzelmileg, és ezért fenntartotta annak a lehetőségét az ex előtt, hogy talán... Ez már csak azért is volt különösen bántó, mert kb a 4. találkozásunktól kezdve elég biztos volt, hogy itt több lesz, nem csak puszta szex. De utána millió módon bizonyított, így a múlt bizonytalanságaiért, hibáiért nem fogom büntetni. Az ex azóta rég nincs a képben, szerencsére.

2015. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gusztustalan. Az ilyen pasikra mondom azt, hogy valószínű kapcsolatfüggőek, egyikből ki sem léptek, de máris új barátnőjük van. Én azt vallom, hogy amíg nem tudsz leszakadni a másikról, addig ne kezdj új kapcsolatot. Én biztos nagyon mérges lennék, ha ezt megtudnám a barátomról. Hiszen ezzel tulajdonképpen lealacsonyított holmi pótszerre.

Egyébként én is voltam hasonló helyzetben, csak a másik oldalon. Exem becézgetve írogatott nekem sms-eket, pedig már új barátnője volt. És egyszer, amikor a városban összefutottunk, és az akkor már feleségével jött velem szembe, úgy köszönt, hogy "Szia Bogárka!" (így becézett anno) Hát el nem tudom mondani, hogy a felesége milyen szemmel nézett rám, de abban a nézésben könyörület nem volt...

Szóval ez így sehogy sem jó.

2015. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!