Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elhagyni de nem is...

Nem tudom elhagyni de nem is akarok ilyen életet élni. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal. Mar megéltünk együtt pár dolgot, a szüleim eleinte tiltottak tőle de belátták hogy felesleges és azóta kezdenek megbarátkozni vele azt hiszem. Volt már előtte egy barátom de nála nem éreztem ezt, lehet hogy őt nem szerettem igazán de erre csak azóta jöttem rá mióta a mostani barátommal vagyok. Minden teljesen jó, egy dolgot leszámítva. Annyi a baj vele, hogy kissé agresszív... mármint velem mindig is gyengéd volt és soha nem erőltetett semmit, türelmes volt és ha fel is húztam valamivel mindig normálisan kezelte a dolgot, nem úgy mint ahogy másokkal. Tudom, érzem hogy szeret. Pár hete csúnyán összevesztünk, először csak egy kis apróságon aztán áttértünk nagyobb dolgokra és nagyon csúnya dolgot mondtam neki amiért nagyon haragszik és kaptam egy pofont. Rosszul esett és nagyon meglepődtem, de már abban a pillanatban láttam rajta, hogy megbánta és azóta már én is megbántam azt amit mondtam. Azóta is keres minden nap, néha beszélünk de nem tudom, hogy most mit csináljak. Itthon nem mondtam el és nem is akarom. Mi van ha megbocsátom neki és máskor is csinál ilyet vagy rosszabbat? De mivan akkor ha elég volt neki ez a kis idő, hogy elgondolkozzon? Allitasa szerint megtette. Kerlek ne iteljetek el minket, hanem tanácsot adjatok. Szívem szerint megbocsátanék neki.

Ő 25, én 18 éves vagyok.


2015. ápr. 4. 23:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Minden családi erőszak egy pofonnal és egy megbocsájtással kezdődik...
2015. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Maradj vele!


İgaz, hogy egyre surubben lesz veled agressziv, es egyre jobban fog verni, de majd biztos nagyon meg fogja banni ket veres kozott, es biztos ad majd penzt garbora es puderre, hogy ne latszon a sok kek-zold folt.


Kulonben is mar 18 vagy, tul ven ahhoz, hogy jobbat talalj.

2015. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Agresszív emberrel nem maradunk. Ez alapszabály. Ez a fiú mások viszonylatában már "bizonyított". Ne legyenek naív illúzióid: az agresszivitása következő (állandó) tárgya te leszel. Ne áltasd magad azzal, hogy "megváltoztatod" az érzelmeiddel: ez a legnagyobb bűn, amit egy lány maga ellen elkövethet. Hagyd el őt, amíg még lehet.
2015. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Ebben szamomra nincs bocsanat, pedig tolerans vagyok de ezt nem turom el senkitol.Egyszer sem.Konkretan le..rom hogy megbanta, meghogy szeret, meg elgondolkozott az aki ilyesmire kepes egyszer, az masodszorra es harmadszorra es kepes lesz ra.


Es ha teszem azt egyszer tesz ilyet es soha tobbet, akkor sem.Soha sem.

2015. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Ezek az agresszív állatok mind ilyenek. Megvernek, aztán nagyon sajnálják, könyörögnek, sírnak, elhalmoznak mindennel, leígérik a csillagokat. Aztán megint megvernek és újra és újra, persze minden alkalommal megbánják és szörnyen sajnálják... Szerintem az hogy valami a pillanat hevében történik, nem mentség. Akinek dühkezelési problémája van az menjen orvoshoz.
2015. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem se maradj vele. Mindenhol először nagy volt a szerelem aztán csak egy pofonnal kezdődött.

Lehet megbánta de vajon meddig? Lehet 2 hónap múlva megint elszalad a keze de azt már csak egy hónapra bánja meg stb...

Szüleidnek is valószínűleg nem véletlen volt unszimpatikus.

2015. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha másokkal agresszív, idővel veled is az lesz. Nem azt mondom, hogy nem haragudhat, ha jó oka van rá, de aki rendes, az mindenkivel rendes.
2015. ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Ahham. Szóval főhősünk egy 18 éves lányon vezeti le a feszkót. Kemény, bátor úr lehet. Egy pofon meg nem pofon, sok boldogságot!
2015. ápr. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
85%
Ez szörnyü...szégyellje magát!!!Aki egyszer megteszi,az megteszi többször is!Bármit is mondtál neki,egy igazi férfi soha nem üt meg egy nőt!
2015. ápr. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
te tudod ,hogy megbocsáltod e.jó eséllyel nem fog hülyére verni ,de egy-két nagyobb veszekedésnél bizony számíthatsz rá ,hogy kapsz egyet.nekem nem fér bele ,meg egyébként sem szeretnék tartani a saját barátomtól.nagy igazság ,hogy aki egyszer megteszi az máskor is ,ez 100%ban így van.meg számolj azzal is ,hogy ha nagyon belemelegedik ,meg sem tudsz szabadulni tőle ,mert fenyeget ,felpofoz stb.még most hagyd az egészet!
2015. ápr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!