Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy 16 éves...

Mi a véleményetek egy 16 éves lány, és egy 36 éves férfi kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Beteges?Undorító?Vagy talán ez a menő mostanában,vagy szégyelni való?

2015. ápr. 5. 21:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
48%
Apakomplexusod van es undoritoak vagytok. Azt megse kerdezem miota megy az ungabunga.
2015. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
15%
Meno, ciki? Ki tudja, nem hiresztelnem az tuti. Ha szeretik egymast akkor oke. Azert persze a lay, fiatal kora miatt jo ha nagyon ovatos. A pasi mar nyilvan tobbet tapasztalt.
2015. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
27%

Láttam már olyan 16 éves lányt, hogy mind nőiességben, mind értelmileg túlszárnyalt jópár huszonévest. De belőlük kevés van.

A mai (sajnos) átlag azt mutatja, hogy a kamaszlányok élete a féktelen buli, szex, pia. Nos, egy ilyen lány megint más tészta.

Meg persze a pasik is mások- van akinek ennyi idősen már családja van, ők biztos nem kezdenének tinivel komoly kapcsolatot. Van aki meg csak úgy van, dolgozgat, egyedülálló.:) Ez utóbbi simán összejöhetne egy fiatal lánnyal, de még ha a lány az érettebb tipus is, egy ilyen románc akkor sem lenne életre szóló.

Bár ki tudja?.. :)

2015. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
31%
Nyugodtan, jányom. Amúgy a pasi oldaláról számomra picit fura, de hallottam már olyat is, ami meg szintén, hogy 63 éves nő, és 17 éves pasi. Hát amúgy nemtom, bizonyosodjon meg a csajszi, h a pasas tényleg szerelmes belé, és akkor ha igen, akkor zsír:)
2015. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
18%

2,5 évig működött, nem a korkülönbség miatt lett vége. Mai Így másfél év elteltével a szakítás után nem biztos, hogy újra bevállalnám, bár soha nem lehet tudni, mit hoz a jövő. :)

20/l

2015. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
71%
A csaj tuti, hogy csak szexre kell, bedől a pasinak.
2015. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is volt ennyi idősen hasonló korkülönbséggel kapcsolatom, akkor egyáltalán nem éreztem úgy, hogy ezzel valami gond lenne. Felnőttként már kicsit máshogy látom, és az a durva, hogy kb. tíz évvel később esett csak le, hogy mennyi olyan dologba mentem bele akkor, amibe ma már biztos nem mennék bele, de hát ugye akkor még fiatal voltam és befolyásolható. Most itt nem csak szexuális dolgokra gondolok, hanem úgy egyáltalán, a párkapcsolatunk működött úgy, hogy engem minden baromságra rá lehetett venni, mert elhittem az exemnek, hogy az úgy normális. Az a vicc, hogy még csak nem is ezért szakítottam vele két év után, hanem csak egyszerűen már elmúlt a szerelem. Éveknek kellett eltelnie ahhoz, hogy belássam, ez a kapcsolat sok szempontból egyáltalán nem volt rám jó hatással.


Szégyellni valónak nem mondanám, én legalább is nem szégyellem, a múltam is hozzám tartozik, és nyilván nem választhat mindenki már elsőre jól, a legtöbb embernek vannak a múltjában olyan párkapcsolatok, amik nem működtek megfelelően, vagy amikbe mai fejjel már nem menne bele, hát na bumm, nekem is van ilyen. Ez is olyan például.

Azt sem mondanám, hogy ez a menő mostanában, de hát megesik az ilyesmi, régen is megesett, nem újkeletű dolog.

2015. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
23%
Apa lánya kapcsolat? AZ rendben van.
2015. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
59%
Beteges, mindkét fél részéről.
2015. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
48%
pedofíling
2015. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!