Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetek apum felesége ellen...

Tehetek apum felesége ellen valamit? Elviselhetetlen, igazi sárkány.

Figyelt kérdés
Szeretném egy kicsit észhez téríteni, mert apumat szinte pórázon tartja, nem engedi hogy velem találkozzon, de még a saját anyjához sem mehet el egyedül. Apum meg annyira hülye hogy hallgat rá. Nem értem mitől fél a felesége. Mindegy, szeretnék kiszúrni vele, mert elegem van belőle, de mit tehetnék? Bármilyen ötlet jöhet.
2008. aug. 27. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg apukáddal beszélgetni erről négyszemközt, (ha a nyanya elengedi). De ha ennyire befolyásolható, akkor nem sok mindent tudsz tenni. Én is épp egy hasonló eset miatt szenvedek...
2008. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
amikor velem ilyen volt, én egyfolytában beszóltam a puncinak, meg fikáztam a dolgait. persze hogy ne legyen annyira erőltetett a dolog, néha nagyon tüneményes is tudtam lenni.
2008. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
ha apud ennyire bele van esve, akkor sok dolgot nem tehetsz. maximum megpróbálhatsz jó kiszúrni a nőcivel, megtudni a gyengéit, és "véletlenül" mindig felhozni. a gyerek téma pl. ilyen, ha akar gyereket, akkor azzal lehet cukkolni, ha meg nem, akkor azzal. persze teljesen ártatlanul, "én csak segiteni akartam". vagy lehetsz a nővel szemben egy kiállhatatlan hárpia, amikor kettesben vagytok, amikor meg apu is ott van, akkor meg nyájas. ennek maximum annyi hátulütője lenne, hogy a nő is elkezd majd ellened áskálódni, de úgy látom, ebben az esetben ez már rég folyik, tehát nincs mit vesztened.
2008. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
De még az is lehet, hogy apád azért nem akar látni, mert ilyen köcsög ribanc vagy.
2008. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hogy jössz te ahhoz hogy engem leribancozz te szerencsétlen? Nem ismered a szó jelentését?

Talán baj hogy látni akarom az apámat, mert nekem nem elég az ha félévente a városban összefutok vele? Akkor is csak köszönnie szabad aztán a nő már parázik és húzza el. Nem apum nem akar látni, hanem annyira "gyenge" hogy nem meri szerintem azt mondani a nőnek hogy márpedig az lesz amit ő akar. Én pedig nem tudom mit tehetnék. Próbáltam már szépen, barátkozni meg minden, az nem vált be.

2008. aug. 27. 18:21
 6/13 anonim válasza:
68%

Dettó ugyan ez van nálunk is...:S Mintha csak én írtam volna. Én se tok sok mindent tenni, hallgatom a piszkálódását, közbe úgy teszek mintha meg se hallanám. Közbe pesze az ideg kiver:@ de csak nyugodtan...;) és ahogy már mondta az előzőkben vki, amikor nincs ott apukád akkor "gyilkoljad a ribit"!!!!!

sok sikert, bár ha apukád is úgy bele van hullva a srkányba mint az én apukám akkor nem sok mindent tudunk tenni:(

2008. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
57%
az előző vagyok: és nem lehet h apukád pénzére megy a kva? mert nálunk ez van:( ezt vesz azt vesz a kva nyarlani kell vinni külföldre, bálozni minden hétvégén, új rucik... és még sorolhatnám:@ és amikor próbáltam vele "jóba lenni" és ezek után talált ki oanokat h pfff hagyjuk. És aztán írt nekem iwiwen h ha akarja többé nem látom az apámat, meg csak a péne kell(hagyjuk már ki megy a pénzre:@ ) ienek...
2008. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Az apád is szégyellje magát... Hogy lehet hagyni, hogy valaki ne engedje, hogy lássa a lányát? Itt nem csak a nő a hibás, hanem az apád is, nem kicsit.
2008. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már hogy a pénzre megy az egész, mert a nőnek 3 gyereke is van és egyedül nem hiszem hogy boldogulna.
2008. aug. 27. 20:24
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg apukáddal négyszemközt beszélni.mond el neki,hogy szükséged van rá.A nőnek van három gyereke azokat szereti?Te vagy a vérszerinti gyereke,kötelessége róllad gondoskodni!
2008. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!