Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem a fogadott...

Szerelmes lettem a fogadott lányomba. Tudom, hogy nem szabad, ne oktassatok ki. Hogy oldjam meg? Máshol vállaljak munkát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 22:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

nA EZ DURVA!!!


LÉPJ LE MIHAMARABBB, MENJ A LEHETŐ LEGMESSZEBB TŐLE!!!!

2010. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítéllek el! A saját öcsém is valaha hasonlóan érzett, azután sikerült leküzdenie ezt az érzést. Ha tényleg csak ez segít, menj máshova dolgozni. Sok sikert kivánok neked, ebben a bélyegzőkkel teli világban, őszintén.
2010. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
91%
Hány éves vagy te és ő?
2010. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

A fogadott lány az itt most képletesen van értve valamilyen kolleganőre aki nálad fiatalabb és nagyon jóban vagytok?



Vagy adoptált gyerekre értendő?



Nem értem mit oldana meg a munkahelyváltás.


Továbbá azt sem értem mi köze a munkahelyednek a családi életedhez vagy egyáltalán minek adsz ki erről infót?

2010. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Mennyi mindent nem értesz!


A fogadott lány nem képletesen lett értve, hanem Ő egy fogadott lány.


A munkahely váltásra azért gondoltam, mert így távol kerülnénk egymástól és nem lennénk "naprakészek"

(gondolom a következő kommentedben ezt nem fogod érteni)


"mi köze a munkahelyednek a családi életedhez vagy egyáltalán minek adsz ki erről infót?"

Nehéz lenne egy szituációról úgy kérdezni, hogy nem adok ki róla információt.


Jelenleg nincs miért szégyellni magam, azért kérdeztem, mert nem is akarom és ebben kérek segítséget.

2010. febr. 19. 23:11
 6/26 anonim ***** válasza:
Na és a lány mit érez irántad, vagy nem is tudja?
2010. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

"Menekülj" tőlük minél messzebb, a lehető leghamarabb! Ezzel a szerelemmel nem "csak" fájdalmat okozol egy asszonynak, hanem tönkre tehetsz egy anya-lánya kapcsolatot. A szerelem múlandó, nem éri meg ennyi kétséget, bonyodalmat, fájdalmat okozni egy családban.

2010. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Térj észhez!
2010. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Egyébként 16 éves a lány. Tudjátok mit csinált?

Fürdés után bebújt az ágyamba átmelegedni.

Kimentem a kertbe, elszívtam egy cigit.

2010. febr. 19. 23:30
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit tenni, küzdd le az érzéseid. Szublimálj. Végezz valamilyen kreatív tevékenységet, csajozz, zenélj, sportolj. Lehetőleg csökkentsd minimálisra a kontaktust, amíg a problémád (magától) meg nem oldódik. Tudatosítsd magadban, hogy a lányod, és igyekezz "átalakítani" a szerelmet szeretetté.
2010. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!