Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feltétel nélkül...

Hogyan lehet feltétel nélkül szeretni? Komoly válaszokat várok.

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ti képesek vagytok valakit,legyen az anya, testvér vagy bárki,aki megbántott,a fájdalom ellenére nem begubózni és önmarcangolni,hanem annál is jobban szeretni mint korábban.Létezik ilyen?

2015. ápr. 13. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy, ha megbeszéled az illetővel, ami nyomaszt.
2015. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyakent szamomra mas nem is letezik, mint feltetel nelkuli szeretet. Ikreim vannak es ugyebar nagyon sok a "munka" veluk, de miattuk barmit - szo szerint - barmit megtennek.

Partnerkent pedig eloszor is tudom, h tokeletes kapcsolat nincs es tokeletes szerelem sem. Az is relativ, h kinek mi a fontos egy kapcsolatban. Szamomra az a jo kapcsolat, ahol minel kevesebb kompromisszumot kell kotni, m a par hasonloan gondolkodik es erez.

2015. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Engem a lányomnak sikerült porba taposnia.

Tudom hogy nem gondolta komolyan amit mondott, de szíven ütött rendesen:

Nem vagy anya! Rossz vagy! Utállak!

Hát, szinte elájultam amikor ezeket így hozzámvágta.

(Mindezt azért, mert össze kellett szednie a játékait)

2015. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3/3 Hidd el hogy a lányod nem gondolta komolyan. Én gyerekként tudom, hogy édesanyámat sokszor megbántom úgy hogy ő gyakorlatilag nem is tett semmit és bár szeretnék,de tiltja a büszkeségem,hogy bocsánatot kérjek. Holott néha csak egy kedves mosoly is csodákra képes. A lányod szeret és ezeket a döccenőket kötelességünk túlélni. :) remélem sikerült egy kicsit jobb kedvre deríteni :)
2015. ápr. 13. 11:25
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehet?Nem is tudom,csak azt tudom neked mondani hogy családomat és páromat is feltétel nélkül szeretem,nem tudom hogy vagyok erre képes de sokszor fájdalmas is ez,de közben meg jó.
2015. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de én sem tudom megmagyarázni, miért. Egyszerűen jobban szeretem őket önmagamnál, és mindig tudom, hogy sosem bántanának úgy, hogy az ne a saját érdekemben történjen.
2015. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Isten segítségével - Lehet!
2015. ápr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Szörnyű lehet, amikor valakinek minden döntéséhez és érzéséhez "Istenre" van szüksége.
2015. ápr. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Nos, az már meg sem lep; hogy az ember egy mondatban sem írhatja le Isten nevét a nélkül, hogy valaki el ne kezdene kötözködni.


Ez jellemző a mai helyzetre...

2015. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 ASDLKW ADSLKAW ***** válasza:
40%
Feltétlen szeretet ember és ember között nem létezik, nem kell ide a mese. De itt nagyon nem mindegy hogy férj feleség, vagy szülő gyermek kapcsolatról van szó. Ha a gyermeked megbánt vágd pofán :D ha a párod akkor próbáld meg megbeszélni, ha szülőd akkor viszont sebzett és prübálj meg neki megbocsájtani, de nem a végtelenségekig persze
2015. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!