Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal, és az...

Mit kezdjek magammal, és az életemmel?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Kb 1 éve már nem dolgozom, nem találok munkát. Vidéki vagyok, a párommal lakom. Egész nap itthon vagyok, nemtudok magammal mit kezdeni, takarítok, főzök, de minden egyes napom egyhangú, unalmas. Egyedül itthon..egész nap. Barátaim nincsenek, akik voltak, férjhez mentek, vagy elköltöztek. Netezek, minden második nap végignézem az álláshírdetéseket, eredménytelenül. Teljesen kivagyok. Már magammal sincs kedvem foglalkozni. Reggel felkelek, és mint egy robot végzem az itthoni dolgokat, és nem érdekel semmi. Legszívesebben sírnék csak. Nagyon ingerlékeny lettem, apróságokon is felidegesítem magam, és ezt a párom is észrevette (ő dolgozik), gyakran megsértődöm rá, majdnemhogy ok nélkül, veszekszek... Rosszul nem élünk, megvan ami kell, de szórakozni nemigen járunk,csak ritkán azt nem igazán tehetjük meg, hogy minden héten menjünk, itt nincs semmi, csak a szomszéd városban esetleg. A párom amúgy sem szeret eljárni sehova. Úgy érzem teljesen kivagyok, hogy így ver valamiért az élet. Félek, ha így folytatom, a kapcsolatomat is tönkreteszem.

Bocsánat, ha zavaros lett, de már nemtudom mit kéne tennem. Van ötlete valakinek?


2010. febr. 20. 13:08
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
78%
Szerintem most egy kicsit kétségbe vagy esve! Ebbe a helyzetbe sajnos minden ember belekerül! Próbáld meg ezt megbeszélni a pároddal és biztos vagyok benne hogy segíteni fog neked állást találni! Légy kitartó és fel a fejjel!! Én drukkolok neked!
2010. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Ne válogass az állások közt, vállalj egyet még ha rossznak is tűnik, átmenetileg jobb mint amit most csinálsz... Majd útközben ráérsz keresgélni addig se csavarodsz be a szobában..
2010. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
én is 21 éves vagyok és én sem találok munkát.te legalább a pároddal lakhatsz.
2010. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Megbeszéljük, és akkor 1-2 napig jobban is vagyok, de aztán megint kiborulok, hogy milyen szerencsétlen hülye lettem. Már millió helyre elküldtem az önéletrajzomat, állásinterjúra járok, és mégsincs eredménye, ettől csak még rosszabb. Most is tanulok, levelezősön, de már leckémet sem küldtem vissza hetek óta, mert kérdem én, hogy minek? Néha úgy érzem, semmi értelme az egésznek. A legjobb lenne, ha szakítanék a párommal is, hogy ne keserítsem még az ő életét is.
2010. febr. 20. 13:20
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

www.travian.hu

ha ezzel játszol garantáltan nem unatkozol :)

2010. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nyáron almát szedni jártam, az is jobb volt, mint a semmi. Hihetetlen, de tényleg nincs semmi. Még a szomszéd városokba is mennék, autóval is megtudnám oldani, de semmi.

Igen, a párommal lakhatok, csak attól félek már, hogy mikor készítem ki Őt is...

Legjobb lenne nekem egyedül, hogy senkinek ne legyek púp a hátán.

2010. febr. 20. 13:22
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos átérzem a helyzetedet. Nem könnyű munkát találni, de nem szabad feladni. Tudom, hogy nem elégít ki az otthoni mindennapi rutinmunka (mert engem sem), s azt egyáltalán nem tartom jó ötletnek, hogy az ember csak játszon a gépen. Próbálj meg keresni valamilyen elfoglaltságot, tanulj nyelvet, olvass szépirodalmat, hímezz, keress valamilyen ingyenes tanfolyamot (sok helyen, illetve a munkaügyiben is hirdetnek új pálya programos vagy TÁMOP-os lehetőségeket), kezdj el sportolni rendszeresen. Valami legyen, ami mozgat, hajt, mert akkor tényleg csak rosszabb lesz.

Hasznossá kell tenned ez a holt időszakot és nem feladni.


Sok erőt, egészséget és kitartás neked is. Én is tovább próbálkozom, s nem adom fel.

2010. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
nem azt akartam elérni hogy 0-24 traviannal játsszon, de tény hogy jól el lehet vele ütni az időt. és bőven belefér mellette nyelvtanulás vagy akármi :)
2010. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavarna, szívesen küldenék PPS-eket. Én is egész nap szabad vagyok, és ezek a bemutatók nagyon jól lekötik a figyelmem.A kapcsolatotokra vigyázz,az a legfontosabb.
2010. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem zavar. Bekapcsolom a privátot.

Köszönöm, hogy ilyen rendesek vagytok. Kár, hogy környezetemben egy ilyen ember sincs.

2010. febr. 20. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!