Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki keresztapámra?

Jogosan akadtam ki keresztapámra?

Figyelt kérdés

Vendégségben voltunk a rokonoknál,mindenki ott volt,amikor mentünk volna haza,két 10 éves unokatesóm ugrált nekem,hogy aludjak ott. Mondtam,hogy nem,haza megyek. Erre nagypapám meg azt mondja nékik,hogy"Nem tud elszakadni anyuci bugyijától". Az összes rokonunk előtt... Annyira gáz volt,most megy a vita...


19\L


2015. ápr. 14. 17:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Keresztapám mondta,bocsánat,elírtam:)
2015. ápr. 14. 17:48
 2/12 anonim ***** válasza:
Én bontanék egy sört és most ott röhögnék.:D Jézus, ez akkora nagy gáz dolog?
2015. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rossz helyre írtam ki,szuper:D
2015. ápr. 14. 17:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Te anyuci bugyija egy jo hely. Nem elszakadni tole egy megtiszteltetes. :)
2015. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 To7ka válasza:
50%
Vicces akart lenni, vagy perverz..:D Annyira nem tűnik vészesnek, csipkelődő beszólásnak is elmegy rokonok között, ha ilyen konzervatívak vagytok akkor persze más, nem találta meg a szavakat.
2015. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy milyen hangnemben mondta.
2015. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem, hogy hogy jött ez neki egyáltalán. Ha valahol nincs kedved ott maradni, akkor az azért van, mert nem tudsz elszakadni anyukádtól? 19 évesen? Nyilván. Még ha esetleg az lett volna a szitu, hogy megkérnek, maradj ott, te pedig 10 éves módjára hisztizve hozzábújsz anyukádhoz, hogy márpedig nélküle sehová, akkor megérteném, de nyilván nem ez történt.

A bunkó paraszt stílus szintén nem elfogadható. Anyuci bugyija? Mit gondol, kivel beszél? Egyáltalán nem poénos, és a saját családtagjairól így beszélni, hát az végképp nem normális. Szégyellheti magát, komolyan.

2015. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Én nem sértődtem volna be ezen. Biztosan vissza szoltam volna neki, hogy "hát igen, nehéz kirepülni a fészekből. Talán majd jövőre..."
2015. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ezen tényleg nem kellett volna megsértődni, hanem valami olyat mondani, hogy megálljon a levegő, mondjuk:

hát igen, anyám bugyijától nehéz elszakadni, biztosan tapasztalatból mondja, keresztapu...

2015. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Aki ezen megsértődik, azt csak sajnálni tudom, komolyan...:D
2015. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!