Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki problémák gyötörnek, de...

Lelki problémák gyötörnek, de nem tudom megbeszélni senkivel, mit tegyek hogy ne szenvedjek tőle?

Figyelt kérdés

Párkapcsolati gondjaim vannak főleg ami miatt egy ideje már nagyon kivagyok borulva. Elég hullámzóan hol jobban, hol kevésbé. Egyszerűen elveszettnek érzem magam. Nincsenek barátaim, csak a párom van, akihez talán éppen emiatt ragaszkodom annyira de közben meg szenvedek is hogy nem kapok tőle elég törődést.

Régebben anyukámmal beszéltem ezekről a problémáimról, de vele már nem értjük meg már annyira egymást. Ő nem bírja a lelkizést annyira, én pedig elég érzékeny vagyok. Kicsit félek, hogy bedilizek abba hogy elnyomom magamban a fájdalmat.


2015. ápr. 15. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

pszichológus

ha nem engedheted meg, akkor naplóírás vagy sport, hogy levezesd a feszkót

2015. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyiss a külvilág felé, keress új embereket. Ebbe így bele lehet dilizni. Lehet, a párkapcsolati problémáid is a magányból adódnak.
2015. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress barátokat, barátnőket. Nem jó dolog, ha "csak" a párunknak mondunk el dolgokat, van amit inkább barátnőnek

kellene.

Félő, ha csak a párod van, esetleg túlságosan rátelepszel.

Járj társaságba, sportolni, könyvtárba, vagy amire lehetőséged van.

2015. ápr. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!