Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok, ha egy nő...

Mire gondolnátok, ha egy nő ismerősötök állandóan panaszkodna nektek, hogy a férje elhanyagolja őt? Akar valamit?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár. Vagy csak nincs kinek kipanaszkodni magát.
2015. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Arra gondolnék, hogy szerinte a férje elhanyagolja őt. Vagy én vagyok túl egyszerű?

Oké, ezt így távolról nem tudhatom, élőben azért más, Te ismered a konkrét szitut, ami sokféle lehet... Volt már, hogy valaki semmi rosszat nem mondott, de a hanghordozás és talán az ösztöneim azt súgták, hogy határozottan akar valamit.

2015. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ... mindenkinek rinyál, vagy csak neked? És küld-e egyéb jeleket. Nem feltétlenül akar tőled vmit - csak éppen panaszkodni támadt kedve, aztán te voltál kéznél, az is simán elképzelhető.
2015. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a testbeszede? ...mondjuk nem tudom...nem lehetbvalami vonzo jelnseg, engem nem hiszem, hogy fe lehtne igy szedni :D Amugy nem vagytok baratok? Meg miket mond? Hogyan?
2015. ápr. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Visszamondanam a ferjenek, valahogy burkoltan, h figyeljen mar oda a felesegere.
2015. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ASDLKW ADSLKAW ***** válasza:
43%
Szerintem, ha egy ilyenre rámozdulsz egy dögevő féreg vagy.
2015. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!