Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm hisztije tönkretesz...

A sógornőm hisztije tönkreteszi a kapcsolatunkat, mit tegyek? Szerintem kicsit értelmi fogyatékos is.

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk a vőlegényemmel, és van egy 17(!) éves húga. Ez a lány nagyon gyerek még, teljesen álomvilágban él. De ami a legrosszabb: tönkre fogja tenni a kapcsolatunkat, ha így folytatja. Sokat vagyok náluk, mert a vőlegényemmel ritkán tudok találkozni, és akkor is többnyire hozzájuk tudunk menni. Állandóan beleszól a kettőnk dolgába, mindig mindent tudni akar kettőnkről. Konkrétan volt olyan, hogy összevesztünk a vőlegényemmel, kishugi bejön, és rámparancsolt, hogy azonnal menjek ki a konyhába és mondjam el, hogy mit csináltam, mert ő addig nem tud aludni. (ez késő délután volt.) Na hát ezen annyira felhúztam magam, hogy mondtam a kiscsajnak, hogy nem mondok neki semmit, mert ez csak kettőnkre tartozik. Azon a hétvégén nem szólt hozzám, csak sírt, hogy én mennyire megbántottam. Ezen összevesztünk a barátommal is, mert ő azt mondta, hogy neki a család az első és senki nem bánthatja meg a húgát. Erre csomagoltam és a következő busszal elmentem. Mivel most 2 hónapig külföldön van, azon a hétvégén találkozunk utoljára, és még mindig bennünk van a szálka a húga miatt. Májusban fogunk találkozni egy hétvégére, akkor is hozzájuk fogunk menni. Félek, hogy milyen viharos lesz a hangulat a húga miatt... Ha ez így megy tovább, ki fogja készíteni a kapcsolatunkat, de nem akarom, hogy egy lassan 4 éves kapcsolatnak egy ilyen "kislány" miatt legyen vége. Mit csináljak?
2015. ápr. 19. 08:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
28%
Mutasd meg,hogy szlidáris vagy vele és hisztizz te is együtt ővele !
2015. ápr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

A kapcsolatbnak NEM a barátod húga miatt lesz vége, hanem a barátod miatt.


Elöször is ne a szüleinél legyetek, hanem máshol.


Másodszor ha a barátod a húgának ad igazat, és szerinte a kislánynak mindent tudni kell rólatok, akkor a barátod nem érett egy párkapcsolatra.

2015. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Időnként jusson eszedbe, hogy egy gyerekkel van dolgod, és te is az voltál még nem olyan régen.
2015. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem csak a sógornő jelölted gyerekes, én úgy látom.

Miféle "vőlegény" az ilyen, aki így tart ki melletted, aki szerint a ti kapcsolatotok családi ügy, és nem kettőtök magánügye? Nyisd ki a szemed, és vedd észre, hogy nem vagy eléggé fontos a vőlegényednek, és ne a hugicáját okold. Ő csak egy kotnyeles csitri, de a párod sem felnőtt még az írásod alapján, ahogy te sem vagy az.

2015. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

A barátod teljesen éretlen a kapcsolatra. Nem a kora miatt, hanem a viselkedés miatt.

Mi 17 évesen ismerkedtünk meg, 25 évesen házasok vagyunk, mert megteremtettünk mindent a közös élethez. Nálunk is voltak családban gondok,mert ugye férjem anyjától elvettem a pici fiát, de sose állt volna az anyja mellé, mert tudta, hogy komolyan tervezünk együtt és nem csak szórakozunk.

Onnantól, mi voltunk a család, persze még nem hivatalosan, de együtt éltünk , az meg teljesen abszurd lett volna számára is, hogy kibeszélje a magánügyeinket.


Ha a párod nem fogja fel, hogy le kell szakadni a szoknyáról akkor teljesen felesleges rá pazarolni a fiatal éveidet, hisz bizonyítja, hogy még gyerek státuszban van. Nagy dolog a tini vagy fiatalkori rózsaszín ködös szerelem, de nem az egyetlen...szóval mérlegelj, jól mondta itt az egyik válaszadó, nem a hugica fogja tönkretenni ezt, hanem a saját vőlegényed.

2015. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon elszaporodtak az ilyen sógornős féltékenységes kérdések, ahol vagy maga a sógornő panaszkodik, vagy a barátnő. Ha a párod nem állt ki melletted, az azt jelenti, hogy még ő is gyerek. De a húga méginkább. Ha felnőtt lenne a párod, és tényleg menyasszonyaként tekintene rád, akkor téged tekintene a leendő családjának. Át kellene látnia a párodnak, hogy a testvére viselkedése, nem odaillő. Szerintem nem ez a srác lesz a férjed. Vagyis közeljövőben még biztos nem. Ha párod nem véd meg, akkor ne is harcolj érte szerintem.
2015. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a barátod, ha van esze akkor külföldön egy másik csajjal feledi ezt az egészet.
2015. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Lassan ti lesztek egy család. Felteszem, nincs időpont, mert miért is lenne. Melletted kellene kiállnia, nem a húg mellett, ám aki gyerek, és nem érett meg ilyen dolgokra, az ne jegyezzen el senkit feleslegesen. Alig találkoztok, a srác meg a családjával éli a mindennapokat, jön a hugica, ti összevesztek. Ennek lesz értelme később?
2015. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha összeházasodtok, hol fogtok lakni? Ugyanúgy a párod szüleinél?

Csak mert nincs utalás arra, hogy mire alapozzátok a leendő közös életet.

A párodnak fel kellene nőnie, mielőtt házasságot köt, ha nem áll ki melletted a csitri húgával szemben, akkor még van hová alakulnia. De a kapcsolatotok megromlását szerintem se vetítsd ki rá, mert oké, hogy egy kellemetlen csitri, de ti vagytok azok, akik nem tudjátok kezelni.

2015. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem kell annyira kislányozni, mivel 3 évvel vagy idősebb.

Amúgy sokat érsz ha a vőlegényed, hogyha alig tudtok találkozni, kilátásban sincs az esküvő-

Ha tönkremenne a kapcsolat, se hiszem hogy a lány miatt lenne.

Nálunk is volt aki meg akarta fúrni a kapcsolatunkat. De van elég erős ahhoz, hogy más gonoszkodása ne tegye tönkre.

2015. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!