Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalon családot akarok,...

Fiatalon családot akarok, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok külföldön dolgozom. Azért dolgozom, hogy később legyen pénz lakásra autóra, minden amire csak egy családnak szüksége lehet. Olyan szomorú, hogy az embereknek sok az adósságuk, külföldre kényszerülnek, vagy otthon kell túlórázniuk, hogy el tudják tartani a családjukat valahogy.

Én ezt szeretném elkerülni, szeretném ha minél többet lehetnék majd a családommal és minél jobban szeretnénk egymást.

Szeretnék egy nagyon aranyos kedves lányt megismerni, akit elvehetek majd feleségül akivel nagyon szeretjük egymást, és lesznek gyerekeink.

Olyan furcsa 23 éves vagyok, és erre vágyom családra, hogy legyen egy aranyos feleségem, akivel mindennél jobban szeretjük egymást, és együtt neveljük a gyerekünket, gyerekeinket.

Erre vágyom.

Pedig még csak 23 éves vagyok. És úgy érzem szeretnék családszerető apa, férj lenni.

Néha úgy érzem ez nem normális.

Talán azért van, mert egyedül vagyok idekint...

De amikor belegondolok elképzelem... ez mindig megérint belülről. ÉS azt hiszem erre vágyom. De nem lehet még nem állok készen, hogy tudjam biztosítani a családom jövőjét.

Nehéz nagyon, pláne egy normális lányt találni, egy kedves aranyos lányt aki képes egyáltalán, hogy jó feleség, anya legyen.

Ritka az ilyen. Azt hiszem. Az ilyen nők a szememben igazi kincsnek számítanak.

De félek amire vágyom, szinte már csak álom. Ez a világ ahol a félrelépés természetes dolog... más becsapása.

Szomorú, én sem értem miért, de én csak erre vágyom azt hiszem ez jelenti ebben a világban az egyetlen összetartó erőt, a boldogságot. Egy kis világot felépíteni magunk körül, ahol boldogan élhetünk egymás között.

Ezért gyűjtök, hogy ezt a világot megteremthessem.

Hogy szeretetben élhessünk.

Néha azt hiszem nem vagyok normális. Ennyi idősen nem kéne ilyenekre gondolnom. Csak élni az életem... kihasználni minden pillanatot, verni a pénzt.

Vágyom erre is. De egy családra igazán...



2015. ápr. 27. 23:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
teljesen normális
2015. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom a korosztályomból, hányan mondanák ezt...
2015. ápr. 27. 23:47
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Mindjart sirok ettol a cukormazas szovegtol.

Amugy nincs ezzel semmi baj , tok jo eletcel. Remeljuk, talalsz majd egy szep, kedves feleseget/ anyat akivel egyutt nevelgetheted a gyerekeket.

(Csak remelem a lelkesedesed sokaig kitart....)

2015. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne lenne normális? Minden ember különböző, eltérő célokkal, vágyakkal. Bár az írásod alapján elég naiv vagy, az élet nem mindig, sőt általában nem egy habos cukormáz, ha nem lenne nemed, korod egyértelmű inkább mondanám, hogy ezt egy 16 éves lány írta. :)
2015. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
69%

Én 23 éves leszek és ugyanígy gondolkodok mint te,ezért néha elég különcnek érzem magam a korosztályomhoz képest. De szerintem nem velünk van a baj, hanem azzal, hogy sokan 23 évesen még mindig egy tizenéves szintjén vannak értelmileg és érzelmileg is.

Sok sikert hogy megtaláld azt a lányt, akivel valóra válthatod az álmaidat! :)

2015. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Na igen ettől félek én is.. hogy egyszer elmúlik...

sajnos minden megváltozhat akkor pedig mit lehet csinálni?

Élni tovább egy kapcsolatban ahol már nincs szeretet..

Valahogy úgy érzem néha, ha most belekezdenék megbánnám egy életre... nehéz döntés. Ki az akivel le lehetne álni egy egész életet.

2015. ápr. 27. 23:54
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha nő lennék eskü hozzád is mennék feleségül. :D Mellesleg szerintem normális, de ez abból is adódik, hogy egyedül vagy és arra vágyik az ember ami nincs, az esetedben a megfelelő közelebbi kapcsolatokra, környezetre. A lelkesedésedet tartsd meg és egy jó életű ember lehetsz. :D
2015. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! :)
2015. ápr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem minden normális, amivel nem bántasz másokat.


De én soha nem szoktam jó szemmel nézni az olyan vágyakra vagy jövőképre, amiben elképzeled, másoknak hogy kéne viselkedniük. Mert már van egy sztorid, amihez szereplőket keresel, pedig előbb a szereplőket kell megtalálni, hogy ők is hozzáadják a sajátjukat. Egyedül nem tudod két ember történetét megálmodni.

2015. ápr. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
41%

En no vagyok... Ha ismernelek eskuszom hozzad mennek felesegul ! :D komolyan... haha na jo vicc :)

en 19 vagyok,sokan mondjak hogy tokeletes anya es feleseg leszek,en is igy erzem,baaaar neha cernabol van az idegem es neha neha elszallok de 1 nonek tudnia kell veszekedni is :)

Dolgozz,tegyel felre penzt,legyen meg az egzisztenciad,de kozben ne zarkozz be,teremts kapcsolatokat,hatha megtalalod a szamodra tokeletes not :) Perfect ember nincs,de vannak olyanok akik a szamodra megfelelnek. Remelem sikerrel jarsz,es egy gyonyoru csaladod lesz :) Nem mindenki egyforma,nem mindenki csalja meg egymast. Ritka,de talalni. Sok sikert,es normalis dolog. 23 vagy,fiatal,de masnak mar ilyenkor gyereke(i) van,felesege,es egzisztenciaja :)

NE keresedj,eld az eleted,rakj felre annyit amennyit tudsz de kozben szorakozz is :) lehet hogy az utcan jon veled szembe a nagy O.

2015. ápr. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!