Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen feltekeny a volegeny...

Betegesen feltekeny a volegenyem minden ferfira korulottem meg a sajat havarjai is, mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
telejesen kiborit idegileg.
2015. máj. 1. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Csald meg, mondd el és onnantól már biztos lehet benne, hogy van oka féltékenynek lenni.
2015. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Most hagyd el, amig teheted. Komolyan mondom. Tonkre fogja tenni az eleted.
2015. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen volt?
2015. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Lépned kell. Ki.
2015. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bence_ ***** válasza:
80%

Önbizalom hiánya van.

Pszichológus elérhetőségével tudsz rajta segíteni.

2015. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Most hagyd el..férjem isnigy kezdte a sajàt öccsére is féltékeny volt kezdetrkben majd az edzőtàrsaimra igy abbahagytam a sportot..majd gyerekek utàn mikor dolgozni kezdtem..aztàn szép lassan kiölt minden érzelmet zsarolt mert vàlni nem akart..most nője van igy én nem fogom elnézni és ha akar ha nem vàlunk..
2015. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menekülj! Vagy ha egy börtönben akarod leérni az életed, mert ez a pali folyton ellenőrizni fog és ha elég elmebeteg, akkor még be is zár, akkor maradj vele.
2015. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Minél hamarabb hagy el őt. A betegesen féltékeny férfi önbizalma, önértékelése eleve sérült: sem magában, sem másban nem képes megbízni. A komplexusait majd egyre inkább durva kontrollal és korlátozásokkal, később a bántalmazásoddal kompenzálja: felmorzsolja a személyiségedet, kerékbe töri az életedet, ha engeded. A beteges féltékenység első jelére menekülni kell: vedd nagyon komolyan jó tanácsot.
2015. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, már a vőlegénye, de mivel féltékeny, mindenki azt mondogatja, hogy most hagyd el. Emberek, ha szerettek valakit, akkor nem elhagyjátok, hanem megpróbáljátok megoldani a problémákat. Menekülni és eldobni persze mindig egyszerűbb, de ez nem valódi szeretet. Mára ez lett a divat, alja egy népség mind, aki ilyet ír, hogy hagyja el. Kitudja mióta vannak együtt és mennyire szeretik egymást és esküvő előtt állnak, de hagyja el, mert az a megoldás. Gratulálok mindegyikőtöknek. A leendő férjének önbizalomhiánya van egy valódi kapcsolatban, ha a partnere valóban szereti, akkor nem eldobja őt, mint egy szemetet, használati tárgyat, hanem segít neki. Egy kapcsolat és egy házasság nem mindig a boldogságról szól, hanem a kitartásról és összetartásról. Mára azonban ezt igen kevesen értik meg, aztán megfeslett vénemberként panaszkodnak, hogy elment az egész életük anélkül, hogy boldogok lettek volna. Remélem nem csináltál hülyeséget, kedves kérdező! Szerintem beszélj a pároddal, nyugodtan és érzelmesen, biztosítsd afelől, hogy nincs oka a féltékenységre. Vedd meg Paul Hauck féltékenység című könyvét, olvassátok el mindketten, keressetek egy pszichológust. És légy ott mellette, mert nagy szüksége van Rád.
2015. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!