Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek édesanyámnak...

Mit vegyek édesanyámnak születésnapjára,?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálok mindig valami olyasmit venni, amire tudom, hogy ő is vágyna, csak éppen a családi kassza védelmében nem adja ki érte a pénzt, mert nem akar költeni saját magára. Anyukámat mindenről meg kell győzni, még akkor is, ha nagyon szeretné, kezdve onnan, hogy mondjuk meg akar kóstolni egy különlegesebb csokoládét. Azt sem veszi meg, csak akkor, ha például nekem is feltűnik a polcon, látja, hogy érdeklődöm iránta, nah, akkor már gondolkodás nélkül berakja a kosárba, mert rólam van szó. Pedig már 25 éves vagyok, saját lábamon állok, ennek ellenére az utolsó falat kenyerét is nekem adná az én drága Édesanyám. Úgy szeretem! :-)

Én épp emiatt mindig valami vágyott dologgal lepem meg. A te anyukádnál nincs valami ilyesmi?

Például vettem már neki lábmasszázs gépet, egy gyönyörű pataki tálat, selyempizsamát, különlegesen szép felsőt, pulcsit és órát is.

2008. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én általában meg szoktam kérdezni h kinek mire van szüksége és olyat veszek neki...egyedül a kisöcsémnek jár meglepi,a többiek meg szokták mondani h épp mit szeretnének kapni.sztem ez így hasznos!
2008. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a legapróbb ajándéknak is örülni fog,mert tőlled kapja.A legkedvesebb virágját feltétlenül vedd meg az ajándékod mellé!
2008. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!