Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért büdös a testvérem? Hogy...

Miért büdös a testvérem? Hogy mondjam meg neki hogy ne bántódjon meg és tegyen valamit?

Figyelt kérdés
Már mondtam neki többször is, de nem érdekli és megsértődik ha ezt mondom. Azt mondja minden nap zuhanyzik de szerintem nem. Dezodort is használ viszont én mindig nagyon büdös izzadság szagúnak érzem őt.
2010. febr. 23. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én tesóm is ilyen (19 éves). Beleül a teli kádba, de csak darvadozik benne, vízlocsogást még véletlenül se lehet hallani, a haját is csak azért mosta meg 5 (!) hónap után, mert anyánk rászólt, hogy leönti egy üveg lekvárral...(vállig érő haj - fiú)

Valamiért félnek a víztől vagy nem tudom. (minden reggel szellőztetni kell utána, és semmi nem használ: se szép szó, se csúnya.)


Próbálj meg durvábban, hátha az használ. Mindig is meg fog bántódni, mert ő saját magának megfelel úgy, az meg nem érdekli hogy más megfullad mellette...

2010. febr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Minél durvább vagy vele, annál nagyobb lesz az ellenállás.

Zavarja őt is, ebben biztos lehetsz.

Lehet, hogy hormonális okai vannak, amin még a rendszeres tisztálkodás sem segít.

Gyógyszertári készítményekkel próbálkoztatok már? Orvosnál voltatok vele?

2010. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vezetsd rá szépen. Mondd el neki, hogy a lányok nem szeretik a büdös férfiakat, és ez nem férfias.
2010. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele. Majd ha csajozni akar, megfürdik.
2010. febr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tizenéves még akkor csak most kicsit jobban izzad és még lusta a fürdéshez, ez majd változik, rájön a technikákra.... amúgy meg nagyon finoman lehet csak mondani (az én öcsém is mindig kiakad, ha szóba hozzuk), h maximálisan csak a segítő szándékot érezze....valószínűleg egyébként nem tehet róla és csak úgy csinál mintha nem érdekelné
2010. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet, hogy nem tudja mit tehet ellene. Mondd neki, hogy reggel is tisztálkodjon, bootválja le a szőrét, mindíg pamut pólót hordjon, használjon gyögyszertári ecsetelőt, és utána a mellkasára a dezodort. A Vichi-nek is nagyon jó az izzadásgátlója, csak drága.

Az állandóan izzadt szagú ember nem érzi a saját szagát, mert hozzászokik az orra. Ha kell, ezt akár sértődés árán is tudatosítsd benne, mert emiatt romlani fog a megítélése.

2010. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok!

Ha teheted, akár meg is ajándékozhatod a fent említett eszközökkel.

2010. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesóm is büdös és lány!!! Ő is megsértődik ha szépen mondjuk ha durván!! És nagyon izzadós nem csinál semmit de már nagyon izzadt. Télen nyáron egyaránt:S
2010. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én öcsém is büdös,olyan szúrós szaga van! De nem merek neki szólni,nehogy megsértsem.
2010. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!