Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanacsot kernek. Bunko viselke...

Tanacsot kernek. Bunko viselkedest folytat a sogornom. Hogyan allitsam le?

Figyelt kérdés
a sogornommel meg a batyammal elunk egy haztartasban. a szennyesembol rendszeresen lopja a fehernemum, a zoknim, a melltartom. a szobambol a dolgaimat ha nem vagyok otthon. ha szova teszem a batyam kipartolja stb. mivel egy fedel alatt elunk nem akarok vitazni viszont nagyon idegesito.nem szegyenli felvenni az en holmimat es abban jarkalni. mit tehetnek hogy ne folytsam meg majd ne assam el a hatsokertben? valami tipp hogy a beke is megmaradjon es mefszunjon ez az allapot? :D

#megfolytom #sogornom #cicitartom
2015. máj. 7. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ez durva azért. Én azóta már megcsaptam volna.

Én szó nélkül hagynám s még egy kicsit és kitolnék vele.

'Lopd vissza ' a dolgaid, majd vedd el te is az övéit. Nézd meg mit szól,ha az ő melltartójában mész ki reggel.

Én ezt tenném,bár lehet ezzel lesüllyednék a szintjére.

Állj ki magadért, mond meg neki határozottan,hogy az a te tulajdonod, semmi joga hozzányúlni. Lehet azért is csinálja,mert látja,hogy nem szólsz és hagyod.

2015. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem veszem fel utana a dolgaimat. undorodom mas utan felvenni. nekem az olyan mintha egy bugyit vennek fel massal pl:SS belegondolok h mas beleizzad vagy nemtom.. :// nekem mar nem kell. egyebkent meg olyan vagyok h amit elkernek, vagy megtetszik a masiknak es az enyem joszivvel oda adom. hidd el nagyon zavar:(
2015. máj. 7. 17:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor meglátod a ruhádat rajta,szólj rá,hogy vegye le és adja vissza.Lehetőleg úgy,hogy minél többen hallják,lássák.Aztán ha leveszi dobd ki a kukába.
2015. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Különköltözés?

Kulcsra zárni a szobádat vagy a szekrényeket?

Amikor csak a tesód van otthon akkor menj be vele a szobájukba és mutasd meg neki, hogy ez is, az is a te holmid és nem tartja-e cikisnek a felesége viselkedését?

Mert ennyi erővel te is besétálhatsz aztán fogod, amit érsz és viszed....rakja már rendbe az asszonykáját mert ha te fogod akkor gáz lesz és ugye nők jönnek mennek de te a testvére vagy!

Gondolja át, kit akar elüldözni ne legyen ilyen tejbekuki.

Te a húga vagy nem egy idegen és egy házban laktok, ahol ő a feszültség forrása!

Homokba dughatja a fejét de a probléma ezzel nem lesz megoldva.

2015. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem tudok kulon koltozni. meg tanulok. tudnek dolgozni de alberlethez kernek vagy 3 havi kauciot. alap jovedelmem a csp es az arvasagi. ha kulcsra zarom keresnek egy kulcsot ami nyitja a szobat es bejonnek. mar 3 eve elnek egyutt ket gyerekuk van. ez mar sztem marad igy. ugy erzem igazabol nekik kene kulon menni de semmi szandekuk.. anyat is elegge zavarja mar.
2015. máj. 7. 18:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

volt ilyen barátnőm, aki lopkodott a megoldás:

nem nagyon de kellően feltűnő helyen hagyj elöl egy ruhát, de előtte szórd be viszkető porral:D

én dőltem a nevetéstől és szóltam aznap finoman mindenkinek(akiről tudtam hogy nem vehette el de kételkedett a szavamban) ha valaki vakarózni fog az a tolvaj(mert akkor még nem tudtam ki tette)

2015. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy keresnek egy kulcsot, ami nyitja! Egy normális, erősebb zárat kell venni újonnan egy szakértővel felszereltetni és a kulcsokból nem adni senkinek.


Mellesleg ha nem hat semmi akkor megfenyegetném azzal, hogy sorozatos lopásokért feljelentem akár rokon akár nem!

Ha nem keményítesz be nem fognak komolyan venni.

Az, hogy bemennek oda, ahová nincs joguk azt hívják betörésnek vagy birtokháborításnak vagy, mit tudom én biztos van valami jogi titulusa mert hiába rokon és hiába éltek egy fedél alatt akkor is van egy magánszférád, ahová nincs joguk bemenni pláne erőszakkal, álkulcsokkal.

Vannak ingyenes ügyvéd oldalak a neten keress egyet és írd le a helyzeted biztos van rá jogi megoldás.

2015. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Zár az ajtódra. Olyan nincs, hogy keresnek egy kulcsot, ha nem adsz nekik, akkor nem lesz kulcsuk.

Nekem is ilyen volt amúgy tesóm, ellopkodta a ruháimat, amik sosem kerültek vissza. Egyszerűen megoldottam a dolgot: szennyes kosár a szobámba, csak akkor vittem ki, mikor egyből tettem a mosógépbe, utána amint megszáradt, leszedtem, elpakoltam. Plusz van azóta zár is a szobámon.

2015. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ugy tudjak kinyitni hogy egyforma tipusu zar van az ajtoinkon :) :D a viszketoporos cucc az tetszik:) koszonom a valaszokat:)
2015. máj. 8. 12:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy kis kreativitás legyen benned. Fogsz egy egy másik zárat, és lecseréled, olyanra, mihez csak neked van kulcsot. Én is így csináltam, egy zárat lecserélni nem nagy bűvészmutatvány, lány létemre pikk-pakk kész volt.


Amúgy, undorítónak találom ezt. Egy pólót kölcsönvenni más, mint más melltartójában lenni. Fúj.

2015. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!