Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket idegesítene, ha...

Titeket idegesítene, ha minden kiruccanásra/kirándulásra a párotok tesói és szülője /szülei is jönnének?

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk, nem költöztünk össze, viszont a legtöbb időt a pároméknál töltjük. Kettesben nagyon ritkán megyünk el valahova, az is max. 1 óráig tart. Vagy ha véletlen több idő lenne akkor csörög a telefon hogy Menjünk de azonnal (és ilyenkor persze abba kell hagyni mindent és menni..) Vannak spontán ötletek, hogy na akkor Menjünk el ide vagy oda. Erre ő kijelenti, hogy jó akkor szólok Anyáéknak is. Hiába mondtam neki, hogy én csak veled szerettem volna menni, de ő rá vágja, hogy de hát ők úgyse mostanában voltak ott.. Elterveztük hogy majd a nyáron elmegyünk valahová 2-3 napra, erre most mondja, hogy majd akkor szól az anyukájának meg a testvéreinek, hogy akkor nekik mikor lenne jó. (a testvérei mindig mennek valahova, anyukájuk is szokott)

Félreértés ne essék én szeretem őket, meg jól kijövünk egymással, de nekem már sok ez az egész, hogy állandóan együtt vagyunk. Titeket zavarna az ilyen?


2015. máj. 22. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
te a fiú/lány vagy e
2015. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nyilvánvalóan. Ez nekem inkább kicsit olyan kisgyerek kapcsolatnak, haverságnak tűnik mintsem komolyabb, felnőtt párkapcsolatnak.
2015. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Zavarna. A párommal akaroknék lenni nem a szüleivel. Néha találkoznék velük persze, de ez nem normális hogy mindig ott lihegnek a nyakatokban. Én így nem tudnék feloldódni sem.

N/22

2015. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Hú, mintha 12 évesek lennétek.


Igen, idegesítene, ha a párom csak a szüleivel tudná jól érezni magát. Mi lesz később, ha összeházasodtok? (feltéve, ha eljuttok odáig)

Rákérdeztél már, hogy miért szeretné, ha a családja is veletek tartatna mikor te kettesben lennél vele? Mi volt a válasz? ne haragudj, de milyen a privát életetek, ha állandóan a párod szülei nyakán lógtok?

2015. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

A "párod" még nem felnött ember, lelkileg mßeg a szülei kisgyereke.

Ha ez szerinte így normális, akkor kég lehetöséged van:


Vagy elfogadod, hogy nem párkapcsolatban élsz vele, hanem a szülök is állandóan ott vannak köztetek, vagy keresel magadnak egy felnött partnert.

2015. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem már, ő nem szeretné ha a tesóinak is olyan pocsék gyerekkora lenne, mint neki, a szülei elváltak, az anyukája rákos volt.. Sok nehézség nehezíti /keseríti meg a hétköznapjaikat ezt én is jól tudom, meg, hogy szeretné szebbé tenni az életüket, meg , hogy az anyukája is boldogabb legyen. Az anyukája is mindig segít ha bármi van meg minden, de ez nekem már akkor is sok..
2015. máj. 22. 15:42
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
5-ös, nálad a pont, én is ezt gondolom, hogy még nem szakadt el a köldökzsinór. Vagy elfogadod, kérdező, vagy keresel mást, aki 23 évesen már nem kisgyerekként viselkedik a családjával.
2015. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
privire valaszolj!!
2015. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi kedves 8-as, de nem.
2015. máj. 22. 15:59
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Az a gond, hogy a párod a te igényeidet nem veszi figyelembe. Értem, hogy miért viselkedik így, meg szép, hogy segíteni akarja a testvéreit, de arra is tekintettel kell lennie, hogy te mit szeretnél... ha nem, akkor miért van veled kapcsolatban? Én ilyenkor komolyan megcsinálnám, ha a harmincszori átbeszélés, hogy miért nem egészséges, hogy nem vagytok kettesben, hogy azt mondom, jó, akkor én nem megyek, mert veled akartam lenni, nem velük vagy megkérdezném, hogy a nászútunkra is jönnek-e majd velünk. Talán pár alkalom után rájön, hogy a kapcsolatotokat rombolja azzal, hogy nem vesz téged figyelembe.

Amúgy meg lehet, hogy szereted, de ha ez így megy tovább, és nem hajlandó változni, akkor jobb, ha szétválnak az útjaitok, mert lehet, hogy később még durvább lesz, és ez így nagyon nem egészséges.

2015. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!