Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinalnatok ha a...

Ti mit csinalnatok ha a parotok le hulyezne az anyukatokat es o ezt véletlen megtudna? (Anyukák válaszát is szívesen várnam hogy nekik higy esne mit tennének utána)

Figyelt kérdés
Osszevesztem egy bizonyos dolgon anyaval es elmondtam a paromnak es neki az egyik hirtelen reagálása az volt hogy le hulyeute amit anya megtudott. Utána amikor beszélni akartam anyaval eléggé elsírta magát es rám is haragudott. Én ismerem a párom es tudom hogy csak hirtelen vágta rá hogy hülye de anyaval ezt nemtudom megértetni igy nemtudom mit csinaljak... Természetes a párom bocsánatot fog kérni.

2015. máj. 25. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akadnék fenn ilyesmin, pláne ha később bocsánatot kér. Azt gondolnám, hogy az illető néha meggondolatlanul beszél - de hát ki nem beszél néha meggondolatlanul? Pláne bizalmas körben (veled). Másrészt magamba néznék, hogy volt-e esetleg valami jogos alapja annak a lehülyézésnek.
2015. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy problémát csinálnék belõle, ha én hibáztam volna meg pláne.
2015. máj. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Próbáld kibékíteni őket egymással, és persze bocsánatkérés.
2015. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan és kitől tudta meg anyukád, hogy a párod lehülyézte?
2015. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én ugye facen írtam a paromnak mert máshol nemnagyon lehetett elérni es közben nemtudtam hogy anyukamnal van a tabletem mert játszott rajta ami automatikusan rakapcsolt a wifire es amit beszélgettünk oda is elküldte es sajnos igy ami pont a legrosszabb mód szerintem
2015. máj. 26. 00:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom... hany eves vagy, konyorgom, 13?


Nem a paroddal van itt a baj, hanem veled. Nem mellesleg anyukad is 'jofej', hogy elolvassa a privat uzeneteidet. A sertodest ti ketten (erted, anyukad meg te magad) okoztatok, a parod _neked_ mondott valamit, nem anyukadnak. Velemenye azert lehet, ugye?

2015. máj. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tanulság: nem a facebookon kéne lelki és társadalmi életet élnetek.


Ha valamin összevesztem volna a szüleimmel és a párommal ki akartam volna beszélni, akkor lehetőleg személyesen négyszemközt, vagy legrosszabb esetben telefonon tettem volna meg. Csak van alkalmatok rá, hogy naponta-kétnaponta egyszer nyugodtan beszéljetek! Ha távol vagytok egymástól, legalább telefonon!


Anyukádnak egyébként az önmagában is rosszul eshetett, hogy a kettőtök közötti veszekedést kibeszélted mással.

2015. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem nem lepne meg, csak a mi esetünk speciális, anyámnak egy betegség miatt eléggé hajmeresztő gondolatmenetei és szövegei vannak, amik miatt én is rámondom, és az orvosára is, akihez jár, mert nem hisz nekünk, anyám meg hazudik neki - ez is a betegsége miatt van -, máshoz meg nem akar elmenni, így meg az állását is veszélyezteti, és azon imádkozik az egész család, hogy vagy jöjjön egy hirtelen elhatározás, és menjen el más szakemberhez is, vagy nyugdíjig ne csináljon hülyeséget a munkahelyén.


A ti esetetekben neked kell dönteni.

2015. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

Az én párom nem hülyézheti le anyukámat és más családtagjaimat sem. Akkor sem ha hülyén viselkednek. Max. én elmondom neki, hogy ez vagy az nekem nem tetszik. Ő meg meghallgat, esetleg elmondja a véleményét.

Szóval ha nálunk ilyen lenne, akkor könnyen meg lenne oldva, mert én állítanám le a páromat, hogy ne szidja az anyukámat. Szerintem mindenkinek a saját családját van "joga" szidni, másét nem.

2015. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondd el, hogy téged akart megvigasztalni, csak rosszul jött ki. A párod meg kérjen bocsánatot.

te pedig szokd meg hogy ki kell lépni mindenhonnan a közös használatú gépen!

2015. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!