Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám állandóan hazudik, miért?

Anyám állandóan hazudik, miért?

Figyelt kérdés

17/l

Anorexiás voltam 165cm és 36kg. Most 166cm és 58kg vagyok. Állandóan azt mondja hogy jaj de vékony vagy. Tükörbe nézek és egy malacot látok. Mondom neki hogy nem igaz amit mondasz erre pofán vág és ennyi. De miért kell hazudnia. Az igazat kérdeztem nagyon kövér vagyok és ezt mások is megerősítik.


2015. máj. 29. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy felzaklatott ez a szituáció.Feltételezem hogy tisztában vagy ezzel a betegséggel úgyhogy nem írom le.Szerintem a mostani súlyod teljesen tökéletes,és ne ess vissza abba a betegségbe amiből már egyszer kigyógyultál.Anyukád azért ütött meg(nagyon rosszul tette!!!)mert így akart észhez téríteni gondolom félt téged.
2015. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

De annyira mérges vagyok rá...

Csak veszekszik meg bánt engem, nem is szeret és már én se annyira mint régen. Elegen van az állandó hazudozásból. Ezzel csak tönkretesz

2015. máj. 29. 15:59
 3/18 anonim ***** válasza:

KApaszkodj meg:)Beírtam az arányaidat a testtömeg indexbe és az az igazság hogy se anyukádnak nincs igaza se neked.Az alkatod teljesen normális de inkább bemásolom: Kedves Hölgyem! Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexû emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggõ krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.

A legtöbb hölgynek ilyen idõsen még normális a súlya, ám ez az évek elõrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb idõben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!


Szóval igazán nincs miért aggódnod:)Semmi baj nincs veled:))))

2015. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Te teszed magad tönkre a testképzavaroddal, te kis hülye. Felmész szépen a netre, keresel egy BMI kalkulátort, és kiszámolod a testtömegindexedet.

Aztán rákeresel a gugliban hogy "testképzavar", és elolvasod.

2015. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Jársz pszichológushoz? Kellene, mert a testképed még mindig nem oké, tökéletes a testsúlyod, egyáltalán nem vagy malac.

Anyád szeret és félt téged, te meg lehazugozod. Nem jó módszer, hogy képen vág, de valahol érthető.

2015. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, attól hogy anorexiás voltam. Remélem te is lesz valami hasonló bajod aztán megtudod milyen érzés. És attól hogy a normális kategóriába esek az nem azt jelenti hogy vékony vagyok..
2015. máj. 29. 16:08
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen járok pszichológushoz
2015. máj. 29. 16:09
 8/18 anonim ***** válasza:

A normális azt jelenti, hogy normális. Nem tudom, se nem kövér, se nem sovány. Nem tudom mit kell ezt túldramatizálni.


Amúgy meg szép kis barátaid lehetnek, ha lekövéreznek, csak gratulálni tudok.

2015. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Akkor akarj szépen normális lenni: se malac se vékony és béküljetek ki anyukáddal. Te nemcsak hazudtál az ő lányáról, hanem még meg is sértetted: lemalacoztad.

Te miért teszed?

2015. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Andizsuzsi ***** válasza:

"Elegen van az állandó hazudozásból." ?????


Anyád nem azt mondta, hogy sovány vagy, hanem azt, hogy vékony. Az,hogy te még mindig kövér disznónak látod magad azt jelenti, hogy nem csak voltál, még mindig anorexiás vagy. Anyád meg hülyére aggódja magát miattad.

Kíváncsi lennék, kik azok a mások, akik szerint te kövér vagy, ráadásul nagyon?

2015. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!