Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nővére utál? A...

A barátom nővére utál? A barátommal lakom a családi házukban és mindenkivel jó a viszonyom. Legalábbis eddig azt hittem.

Figyelt kérdés
A nővére olyan volt mint a legjobb barátnőm de az utóbbi időben furcsán viselkedik. Elhasználja a kozmetikai cuccaimat amik mellesleg borsos árúak. Nem vagyok irigy mert van két nővérem és kölcsön KÉRJÜK egymás cuccait. Ha elkérné szívesen odaadnám. Undok beszólásai vannak. Kutat a hálószobánkban és kopogás nélkül nyit be. Egyszer megkértem, hogy kopogjon mielőtt bejön és azóta iszonyú undok. Azt már korábban megfigyeltem, hogy állandóan féltékeny és azt akarja amim nekem is van. Utánoz. Ezzel nem is lenne baj csak a mostani viselkedésével. Nagyon jó a viszonyuk a többi családtaggal ezért nem merek vele beszélni, hogy megoldást vagy választ kapjak. Ti voltatok hasonló helyzetben? Mit tegyek?

2015. jún. 2. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Rivalizál veled.
2015. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te semmit. Barátodnak kéne leállítania.
2015. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
lehet az a baja hogy beköltöztél hozzájuk nem? vagy a költözés óta is jó volt a viszony csak most romlott meg?
2015. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra rájöttem, hogy rivalizál velem. A barátomnak is meséltem néhány dolgot, de azt konkrétan nem tudom, hogy mondjam el, hogy a komplett viselkedése hogyan érint. És azt sem tudom mit tegyek, hogy ez változzon. Minél alázatosabb és odaadóbb vagyok ő annál gonoszabb. Vágjak vissza? Költözésem után kb 3 hónap volt mire ez így alakult
2015. jún. 3. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ronda dolog, amiket csinál de őszintén én sem repesnék az örömtől, ha bátyám barátnője beköltözne hozzánk.
2015. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És miért nem örülnél neki? Mit éreznél?
2015. jún. 4. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem örülnék, mert a saját otthonomban nem akarnék egy valamilyen szinten idegenforgalmi embert kerülgetni, alkalmazkodni hozzá. Bár én amúgy is úgy gondolom, ha már valaki annyira össze akar költözni a párjával, azt külön tegye a szülőktől. Az megint egy másik dolog, hogy attól függetlenül, hogy engem is szeret a barátom családja, nem lenne pofám beköltözni hozzájuk,még akkor sem, ha felajánlanák.
2015. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is baromi nehéz volt ideköltözni, és nem is szeretek az eddigi otthonomtól távol. Sajnos fél éve teljesen megváltozott az életem így nem volt hova mennem.
2015. jún. 6. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!