Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a párotok reakciója ha...

Mi a párotok reakciója ha haragszol rá jogosan? V kikérsz magadnak valamit?

Figyelt kérdés

én az extől és a mostani páromtól is vagy zsarolást kapok cserébe, pl nem jön haza 3 napig, vagy hasonló, vagy még neki áll feljebb, ő sértődik meg, stb-t.


ez lenne a norma?


2015. jún. 9. 22:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Sokáig nem kérek ki semmit,a hátamon fát lehet vágni, aztán ha betelik az a bizonyos pohár, akkor kamatostul kérek ki mindent:DD és az igen fájni szokott a másiknak. Mert adós nem maradok.
2015. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

Elkezd védekezni, hárítani. Néha észreveszem, hogy egyre jobban felemeli a hangját. Olyankor szólok, hogy velem ne kiabáljon, mert én se kiabálok vele.

Két lehetőség szokott lenni: vagy meg tudjuk beszélni akkor a dolgot, vagy - ha nyilvánvalóan nekem van igazam és ezt ő is tudja - magába zárkózik egy időre, talán duzzog. Kicsit később pedig elismeri, hogy nekem volt igazam.


Szerintem amit veled művelnek, az nem normális. Nem is értem: miért tűröd? Páros lábbal rúgnám ki az ilyen bunkót!

2015. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

1-es.

Szép párkapcsolatod lehet...


Kérdező.

Zsarolás? Nem hangzik jól.

Nem,ez nem normális,.

Főleg,ha neked van igazad.

Az ember, ha hibázik beismeri a hibáját,és bocsánatot kér a szeretteitől.

Ez a "mindig nekem van igazam",ha nem le vagy xarva...hát több,mint gyerekes, azt hiszem.

Inkább szomorú,és nem frankó.

2015. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Megpróbál nyugtatni, elmondani, hogy nem rossz szándékból tette azt a valamit, ami miatt én haragszok, kicsit kiakad, de tényleg csak egy nagyon kicsit. Utána próbál megbékíteni, bocsánatot kér őszintén. Még akkor is megteszi, ha nem ő a hibás, vagy félreértettem valamit. Azonnal változtat, ha zavar valami. Persze ez oda-vissza működik, szóval nem hülyepitsa-papucs páros vagyunk, mielőtt bárki nekem ugrana.
2015. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
3 Működik már több mint 19 éve, és egész jól tudnak már kezelni:DD Nem panaszkodom:D
2015. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted normális? Mert nem az. Ha betelik a pohár, avagy borul a bili hallgat, vagy helyesel (átlagban sajnos igazam van). Nem azzal kell a problémát megoldani, hogy menekülünk előle.
2015. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Elismeri, hogy igazam van. Bár ez engem nem szokott vigasztalni, mert már mielőtt megcsinálja, már akkor is tudom, hogy nekem lesz igazam, meg ő is sejti, hogy valószínűleg nekem lesz igazam, mégis megcsinálja. :D
2015. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

1-es.

Ok, rendben.

Semmi bántó szándék nem volt bennem,akkor sok boldogságot, komolyan :)

3.voltam.

2015. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is sok rossz tapasztalatom van ilyen téren. Egy olyan párom volt még csak, aki elismerte, ha igazam volt és rendesen meg tudtuk beszélni a dolgokat.

Volt egy, aki ugyan mondta, hogy "igen neked van igazad, de..." És persze a de után következett a hárítás, saját felelősségének a kisebbítése.

A többi sértődékeny volt, és egy olyan is, aki képes volt ellene szóló támadásnak vélni, hogy valamiben igazam van.

Ezt a tulajdonságát sok embernek nem szeretem, de lehet nekem nem kellene olyannak lennem, aki beismeri, ha hibázott és képes is bocsánatot kérni.

Úgyhogy norma vagy sem, nekem sem nagyon volt még szerencsém ilyen téren.

2015. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az a reakciója, hogy bocsánatot kér. Sokszor akkor is amikor nem jogosan haragszom rá.
2015. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!