Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fordul fel egy család...

Miért fordul fel egy család élete, ha új pasi jön a házhoz?

Figyelt kérdés

A női rokonaim tök normálisak, rendesek voltak addig, amíg meg nem jelent egy pasi az életükben és ez igaz mindenkire. Amíg nincs otthon a nagypapám, a mamám tök normális, a szüleimmel dettó ugyanez, tök jó apám nélkül, és ott van a néném, akivel akkor romlott meg végleg a viszonyom, amikor lett egy pasija. Miért jobb az élet férfiak nélkül? Ti is ezt tapasztaltátok a saját családotokban, hogy férfiak nélkül valahogy sokkal jobb?


Ja, ami kimaradt: az a bajom velük, hogy amikor bármelyik is jelen van, főleg az apám, folyton hozzájuk kell igazodni, mindig mindennek úgy kell állni, ahogy ők akarják és ilyenkor legszívesebben elmenekülnék onnan.



2015. jún. 18. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Lehet ôk is így vélekednek rólad!?
2015. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
férfi undor
2015. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasinak sem vagyok hajlandó ugrálni:) Az alkalmazkodás meg közösen szokott történni egy családba, és nem egy emberhez alkalmazkodik mindenki. ha meg valami nem tetszik akkor el lehet menni. az ajtó nyitva.Bárkinek.
2015. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1 Az engem hol érdekel?:D


2 Ha egy pasi így viselkedik, akkor igen...


3 hát igen, ez lenne a normális:D

2015. jún. 18. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, én sem ugrálok senkit körül, csak mert neki úgy kényelmes :)
2015. jún. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a csaladodban szokas rossz pasit valasztani?

Nagymamam ferje alkoholista volt. Aztan elvaltak. A kovetkezo pasija meg vert mindenkit. Aztan volt meg nehany, azok is mind hasonloak. Anyu vegul valahogy felnott... Az elso ferje orult volt, a masodik pedig szinten alkoholista. Lehetett volna okosabb, de nem tudom hibaztatni. Ezt a pszichologusok is vizsgaltak, hogy az ember konnyebben valaszt olyan tarsat, amilyen mintat mar latott vagy amivel mar egyutt elt. Akkor is, ha az nagyon rossz, mert erre a szemelynek mar van egy gyerekkoraban tanult viselkedesi, kezelesi es valaszadasi formaja.

Szoval ha az ember ilyen csaladban no fel, egy agressziv pasival kesobb konnyebben el egyutt, mint mondjuk egy ertelmisegivel.


Lehet, nalatok ez vonul vegig. Nem tudsz ellene tenni.

2015. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 ismerem ezt az elméletet és sajnos nagyon nagy igazság van benne. én is csupa rossz eembert vonzottam be az életembe, olyanokat, akik jól kicsesztek velem, barátok és párkapcsolatok egyaránt. Volt nekem is olyan párom, akinek szerintem nem volt ki mind a négy kereke, de én nem bírtam. Szerintem lehet ellene tenni, legalábbis a saját életemben, csak nem egyszerű feladat.
2015. jún. 19. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!