Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő, hogyan tudja úgy...

Sok nő, hogyan tudja úgy leélni az életét egy házasságban, miközben más férfi után ácsingózik, csak annó valamikor, valamiért nem jött össze a dolog azzal aki után vágyakozik? Hogyan lehet ilyen hazugságban élni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 22:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
13%
Te melyik házas pasi után ácsingózól ennyire, hogy a problémád netovábbját már nem tudod magadba tartani?:D
2015. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenben???? Sok nő hazugságok tömkelegére építi a saját, és családja életét. Ez csak egy apró csepp a tengerben.
2015. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem hazugság. Mindenki álmodozik,az még nem bűn, ha jól tudom.
2015. jún. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
Életünk során rengetegszer esünk szerelembe,akkor is ha férjnél vagyunk.De az nem azt jelenti,hogy a férjünket nem szeretjük és máris elakarunk válni.Ilyenek a hormonjaink.Fellángol egy másik férfi iránt,álmodozunk rólla,de aztán szépen elmúlik idővel. A gyengék akár meg is csalják a férjüket az éppen aktuális szerelmükkel! :-( Ez van!
2015. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak a férjen múlik! Egy jó férj mellett az ember 3 napig álmodozik,nem csalja meg,rájön hülye volt és még jobban imádja a férjét!:)
2015. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
38%
Szóval az a jó férj fokmérője, hogy hány napig ábrándozol más farkáról?:D
2015. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
56%
Ugyan már, utolsó. A férjek ugyanúgy fantáziálnak, és nem csak 3 napig. Nem tehetnek róla, így vannak kódolva.
2015. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

kérdezőnek:

én voltam a tegnapi második válaszoló, nem látsz a házasságomba, nem tudhatod, de próbálok belőle mutatni, amit tudok.

a férjemmel való megismerkedéskor vázoltam neki, milyen vagyok, őszintén, mindent, nem csak a jót, a rosszat is, hogy vannak érzések, amelyek ott maradnak azt ember szívében, amiről nem tehet és nyugodtan menjen, ha ezt nem tudja elfogadni. ő maradt, megkérte a kezem, születtek gyerekeink, felnőttek, és mindenki sorban vált el a baráti körben, kérdezték, mi a titok, hogy mi még együtt? mondtuk hogy őszinték vagyunk egymáshoz, kiröhögtek, hogy ez nem jó, erre rá fogunk fázni... majd pár év múlva sírt a konyhánkban a barátnőm hogy titokban a férje évekig csalta, a férjemnek panaszkodott egy másik férj, hogy ilyen és olyan titokra jött rá, válnak... hát kérdem én, nem jobb így, hogy elmondom a férjemnek, (több mint 20 év házasság után, bizalmasan) hogy hallod, láttam ezt és azt az illetőt, hű még mindig jól néz ki, éjjel meg vele álmodtam... és épp úgy a férjem is megnéz egy nőt az utcán, hogy hű, nem semmi, és megbeszéljük hogy jól tartja magát, tényleg nincs mit szégyellnie, még jól is öltözik mellé, férjem megjegyzi hogy egy éjszakát el tudna vele képzelni (de nem teszi meg!!!) és hidd el, nem üt szíven, nem tudom, hány éves vagy, kérdező, de ennyi idő után lehet, Te is pont így lennél a házastársaddal, elfogadnád minden titkával és gondolatával, mert annyira egy lélekké csiszolódnátok az évek alatt, ez a pár gondolat,legfőképp hormonok miatt, valamint a minden ember természetéből adódó érzések... ezek nem tehetnek tönkre egy alapból őszinte alapokra épített stabil házasságot, ahol a felek egymás szövetségesei... a férjem naponta többször elmondja még ma is, hogy mást el sem tudna képzelni maga mellé társnak, hogy én vagyok a másik fele.

persze mindenki más, aláírom, nekünk ez így tökéletes, és hidd el, ezek az évek mögöttünk, elég bizonyíték számomra.

2015. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18 Hogyan tudnálak elhódítani a férjedtől?

Nagyon irigykedek, hogy az övé, az egyetlen őszinte nő.

2015. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18as, ezt a kérdést már feltették páran, de még nem tudtam választ adni, sőt, volt aki meg is próbálta, jó is esett a lelkemnek hogy lenne még férfi, aki ezt értékeli, de bármit is ígértek vagy tettek volna, semmi pénzért nem hagytam volna el a férjem, mert az őszinte férfi is ritka, mint amilyen Ő :) szóval szerencsés keresést kívánok, mert biztosan van még sok nő, akinek ez fontos.
2015. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!